>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
=&quot;marcusgreen, post: 6501704, member: 64094&quot;]Concarneau - Lyon duchere u2,5 - 2.02[/quote]
Concarneau - Lyon duchere u2,5 - 2.02
Miałem to pre, ale teraz jestem &quot;pełen obaw&quot; ????
I słusznie to był anty -under ????
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Zdradzić komuś tajemnice ustawiania meczów tenisa, co ma z tego gracz a co &quot; jakaś ekipa&quot;
?
Dodam że tu nie chodzi o odgrywanie buka, czy defakto ustawce aby zarobić na kursie...
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
=&quot;marcusgreen, post: 6501704, member: 64094&quot;]Concarneau - Lyon duchere u2,5 - 2.02
Miałem to pre, ale teraz jestem &quot;pełen obaw&quot; ???? [/quote]
Keep calm ???? Oby bez bramki do przerwy, a później może jakoś goście dowiozą, a gospodarze będą cisnąć.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Zdradzę wam tajemnice ustawiania meczów
Ludzie, ba organizację które to robią nie potrzebują ogrywać buka, Te mafię mają tyle pieniędzy że palą nimi w piecu
Oni sami otwierają bukmacherow , kasyna itp budują miasta
Czasy ustawiania meczów się skończyły i robią to zwykle pionki co kilka mln $ to majątek
Tu chodzi o pranie brudnych pieniędzy na mega kwoty
Gracz za podporządkowanie się dostaje kopertę i ochronę. I to wszystko, a ATP nic nie zrobi bo co może..kazdy boi się o swoje życie a woli dostać kopertę z kasą z więc to wyciszaja a wręcz pomagają
To tak jak w Polsce z mafią WSI i seryjnym samobójca, to spotkało św pamięci Posła z Parti Kukiza i nikt się nie odezwał w jego obronie, bo tu nikt nie podskoczy, a on mówił głośno o tej ustawie hazardowej i walkach na polskiej gieldzie gdzie oszustwa sa widoczne jak na ręku i w naszej ustawie hazardowej to samo
Miliardy złotych rządzą a ludzkie życie nie ma nic do gadania
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Hahahaha czytać już niektórych nie mogę ????
W sporcie zawsze były aspekty poza sportowe. Samopoczucie, imprezy, chęć wzbogacenia się czy zwykłe układy koleżeńskie. Powinien to wiedzieć każdy kto w ogóle się decyduje na jakiekolwiek granie i powinien to wkalkulować w ryzyko.
Później piertolicie jak ktoś kto wrzuca siano w maszyny i narzeka że to ustawione ????
Napiszcie do administracji żeby wam zrobili dział gorzkie żale bo tu zasmiecacie temat
&quot;TYPY NA ŻYWO&quot; A nie &quot;Lamenty i żale&quot; ????
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Absolutnie obiektywnie, jeżeli ktoś ma Polską reprezentację pokonać w tych eliminacjach ( w meczu u siebie ) to kto ma to zrobić jak nie Dania? Grupa obiektywnie patrząc bardzo przecietna aby nie napisać słaba. Kurs ponad 3 na Polaków...jak dla mnie nie ma prawa wejśc... jak dla mnie 2,60 za DANIĘ do gry !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Absolutnie obiektywnie, jeżeli ktoś ma Polską reprezentację pokonać w tych eliminacjach ( w meczu u siebie ) to kto ma to zrobić jak nie Dania? Grupa obiektywnie patrząc bardzo przecietna aby nie napisać słaba. Kurs ponad 3 na Polaków...jak dla mnie nie ma prawa wejśc... jak dla mnie 2,60 za DANIĘ do gry !
Jaka dyscyplina ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom