>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tak oglądając ten mecz bez emocji nie rozumiem co na boisku robi Pazdan w obecnej formie, w legii gra bo nie ma kto ale nie wierzę żeby nie było lepszej opcji na chwilę obecną, Dobrze że jeszcze czerwonej nie dostał. Glik tez słabo mimo że ostatnio w Monaco wymiata. Lewandowski jak za dawnych czasów jest ale jakby go nie było. Wiadomo przewagę w tabeli mamy i powinni awansować ale taki mecz nie powinien się zdarzyć bo już nie chodzi o wynik ale o styl
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Taka porażka może uświadomi że 5 miejsce w rankingu FIFA nie robi z nas potęgi, bo zauważyłem że wielu ludzi za bardzo się tym podnieciło.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Przegrywamy wyzej niz San Marino i Malta i niech to wystarczy za podsumowanie.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Dabrowski/Xu z Arruambararena /Santonija 1.92 set 1

prawie jak schalke 1-4 z wisla, i ten Hajto co sie z niego smieja, tylko brakuje jeszcze tego jeden
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
my w dalszym ciagu nie jestesmy potega ale po co pisanie, ze blamaz Dunczycy moze ostatnio nie zachwycaja ale to nie jakies ogory z poza 50tki, awans praktycznie pewny mecz na wyjezdzie, mielismy fajna serie, ale nigdy nie bedziemy grac jakBrazylia czy chocby Niemcy, co by sie nie zmienialo nadal mam swoj styl grania z kontry, w ataku pozycyjnym nigdy dobrze nie wygladalismy, Jestesmy mocniejszym sredniakiem europejskim na ta chwile moim zdaniem, mimo kilku zawodnikow swiatowej, no możę europejskiej w swoim skladzie, swiatowej na ta chwile jest jeden a mocnych ligowcow z dobrych lig moze paru.
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
Niemcy rzutem na taśme, trzeba powiedzieć że Czesi dobrze grali. Polska szkoda słów ... Irlandia też mi nerwowo nie strzelala, Szkotów chciałem grać szczerze mówiąc bo 1,8 chyba był ale odpuściłem bo oni nieprzewidywalni, albo im się chce albo nie. Jeszcze Meksyk i księgujemy 15 patyków ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom