>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
my w dalszym ciagu nie jestesmy potega ale po co pisanie, ze blamaz Dunczycy moze ostatnio nie zachwycaja ale to nie jakies ogory z poza 50tki, awans praktycznie pewny mecz na wyjezdzie, mielismy fajna serie, ale nigdy nie bedziemy grac jakBrazylia czy chocby Niemcy, co by sie nie zmienialo nadal mam swoj styl grania z kontry, w ataku pozycyjnym nigdy dobrze nie wygladalismy, Jestesmy mocniejszym sredniakiem europejskim na ta chwile moim zdaniem, mimo kilku zawodnikow swiatowej, no możę europejskiej w swoim skladzie, swiatowej na ta chwile jest jeden a mocnych ligowcow z dobrych lig moze paru.
Blamaż bo już dawno tak słabo nie graliśmy. Nie chodziło mi nawet o wynik, bo można przegrać spotkanie po ładnej rywalizacji no ale sory, więcej serca zostawili dzisiaj na boisku Kazachowie nie grający o nic niż liderujący w tabeli Polacy. Nie przegraliśmy po równej walce, tylko po przespacerowaniu 90 minut.
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Boże, moje ako z Rumunia win, Niemcy win i over 2,5 w meczu San Marino z Irlandią Północną jakoś weszło. Już chciałem inwestować dalej gotówkę w coś by się odkuć i pewno poszłaby kolejna stówka. Cóż trzeba poczekać do jutra na meczyki. ???? Dobrej nocki i żeby była obfita ????
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
No chlopcy a teraz wszyscy jeden przez drugiego: blamaż, żenada, dno zwolnić Nawałkę, wyrzucić Pazdana, skreślić Piszczka. Polska cecha...ze skrajności w skrajnośc...
Pierd*lisz za przeproszeniem. Nie można ocenić tego, co dzisiaj zagrali? Mają być dzisiaj pochwały, bo reszta spotkań była dobra? To jak ocenić DZISIEJSZE spotkanie? Zagrali dobrze, brakło szczęścia.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
No chlopcy a teraz wszyscy jeden przez drugiego: blamaż, żenada, dno zwolnić Nawałkę, wyrzucić Pazdana, skreślić Piszczka. Polska cecha...ze skrajności w skrajnośc...
akurat zwolennikiem taktyki Nawalki nigdy nie bylem, z tych zawodnikow taki Benhakker wyciagnal by dwa razy wiecej, zgadzam sie zaden blamaz wpadka, w glowach byly zdobyte punkty we wczesniejszych meczach, moze troche minimalizm ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz, ciezko z glowy bez odpowiedniej motywacji nagle znalesc bodziec do gryzienia trawy, nie usprawiedliwiam ich bo nie w tym rzecz.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Panowie zastanówcie się. Trójka z Legii jest całkowicie bez formy. To nie jest wina Pazdana czy Jędrzejczyka, że najpierw Magiera ich trzyma w podstawie w pucharach na siłę a teraz Nawałka wystawia w tak ważnym meczu. Był Kamiński do wyboru, 2 metry wzrostu. Idealny kandydat do dzisiejszego meczu.
Błaszczykowski kompletnie bez formy w Wolfsburgu od 1,5 roku.
Linetty odstawiony na boczny tor w premierze nowego sezonu.
5 zawodników z pierwszej 11 jest bez formy. Żadnego meczu byśmy dzisiaj nie wygrali, czy to byłby wyjazd do Czarnogóry czy do Rumunii czy może nawet do Armenii.
Nawałka dzisiaj fatalne decyzje.
Jak ktoś zwali całą winę na Zielińskiego to dla mnie jest niespełna rozumu. Chłopak nie ma żadnego wsparcia. To nie jest Neapol, gdzie obok ma 5 zawodników 3 klasy lepszych od Mączyńskiego.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Panowie zastanówcie się. Trójka z Legii jest całkowicie bez formy. To nie jest wina Pazdana czy Jędrzejczyka, że najpierw Magiera ich trzyma w podstawie w pucharach na siłę a teraz Nawałka wystawia w tak ważnym meczu. Był Kamiński do wyboru, 2 metry wzrostu. Idealny kandydat do dzisiejszego meczu.
Błaszczykowski kompletnie bez formy w Wolfsburgu od 1,5 roku.
Linetty odstawiony na boczny tor w premierze nowego sezonu.
5 zawodników z pierwszej 11 jest bez formy. Żadnego meczu byśmy dzisiaj nie wygrali, czy to byłby wyjazd do Czarnogóry czy do Rumunii czy może nawet do Armenii.
Nawałka dzisiaj fatalne decyzje.
Jak ktoś zwali całą winę na Zielińskiego to dla mnie jest niespełna rozumu. Chłopak nie ma żadnego wsparcia. To nie jest Neapol, gdzie obok ma 5 zawodników 3 klasy lepszych od Mączyńskiego.
Idealnie ujęte.
Polać mu bo się w szklance kończy ;)
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
To co GRAC45 napisał powyżej jest chyba najbliżej prawdy. Ja daleki jestem od lamentowania. Taki zimny prysznic może przynieść pozywne skutki w dłuższym horyzoncie. czasowym. Przy okazji przeanalizujcie mecze jakie pozostały. Awans moim zdaniem i tak niezadrożony...
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
moja skutecznosc dzisaj fatalna, ale podalem w dziale typ na FibaAmerica na over Argentyny z Meksykiem w kosza 151.5 po 1.83 nie wiem jak teraz linia stoi bo grane rano ale warto zagrac, Argentynczycy jak i Mechiki szybkie granie, i mam nadzieje, ze nie powtorza takiej kiepskie skutecznosci jak z Kanadyjczykami w 2 i 3 kwarcie, Argentyna w obronie jakos mnie nie przekonuje, w ataku ma troche mocy, bedzie szybkie tempo i pare punktow wpadnie. a co to jest rzucic 152 punkty, mozna lapac linie do 158 punktow moim zdaniem tak na spokojnie gl
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
W TVP sport nic się nie zmienia. &quot;Eksperci &quot; a la PRL... engel, którego syn uczestniczył w aferze dotyczącej ustawiania spotkań nadal jest zapraszany do studia. Niedawno ten sam engel z budżetem kilku milionów zł spuścił Polonię Warszawa do niższej ligi... Ten człowiek tydzien w tydzień kreowany jest jako trenerski znawca tematu....Jak myślicie może jeszcze Fryzjera kiedyś zaproszą?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom