>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Raz nie pykło na tych mistrzostwach, nie ma co tragedii robić i wylewać pomyj na chłopaków z działu. Poprzednie dni to były żniwa mocne i jutro mam nadzieje powrócą z lepszymi typami ????
 
D 0

dutra

Gość
hrhrhrh zaczyna sie jazda na Ferdka bo przegrał set a nie wygrywa 6:0 6:0 jak panicze chcieli i brali max handi ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Federer nie stracił seta od 7 ostatnich meczy. Ferrer gra świetnie dzisiaj jak i wczoraj. Jak ty widzisz spadek z formy po 1 straconym secie to piszesz brednie. Z resztą nie od dziś

Ps. Można użyć 2-3 zdań zamiast 5 przecinków w jednym
Piszę brednie nie od dziś, a potrafię trafiać typy dnia po świetnych kursach. Ty za to potrafisz podać typ po kursie @5 bez żadnej, ale to żadnej analizy, nawet słowa nie napiszesz, więc kto piszę brednie- ja czy Ty?
Ps. Apropo przecinków, to są one dobrze &quot;wbite&quot; w zdanie.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Federer nie stracił seta od 7 ostatnich meczy. Ferrer gra świetnie dzisiaj jak i wczoraj. Jak ty widzisz spadek z formy po 1 straconym secie to piszesz brednie. Z resztą nie od dziś

Ps. Można użyć 2-3 zdań zamiast 5 przecinków w jednym
szczególnie serwis ma wybitny pitbull? W każdym elemencie jest gorszy od Fexerera więc jak wygrał seta ? Tylko i wyłącznie dlatego że Roger odpuścił go trochę, nie wiem po co więcej czasu spędzić na korcie ale jego sprawa.
 
D 0

dutra

Gość
Ty za to potrafisz podać typ po kursie @5 bez żadnej, ale to żadnej analizy, nawet słowa nie napiszesz, więc kto piszę brednie- ja czy Ty?
.
Noooo. Ty ? Skoro piszesz jako jedyny. Ja wole czutke Stefana niż post roz****** teoriami o prezentach na ślub Radwańskiej :cool:
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Noooo. Ty ? Skoro piszesz jako jedyny. Ja wole czutke Stefana niż post roz****** teoriami o prezentach na ślub Radwańskiej :cool:
Nic nie pisałem o prezentach ślubnych, więc po co to napisałeś?
Taki dział możesz stąd wyjść i pisać analizy w dziale do tego przeznaczonym. I tak zaraz rozliczę Fedexa 2:1 po 5.1
Nic do Ciebie nie mam, więc nie mam zamiaru kłócić się na forum internetowym. Federrer podarował I set Ferrerowi i po temacie, moim zdaniem dalej gra słabo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom