>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
No cicho tam, żartowałem ???? Spokojnie, spokojnie ja każdego tu szanuje ????
Jutro ręczna i nasze chłopaczki z repry znowu pokażą jak zaangażowaniem mecz wygrać. Chorwaci w z Koreańcami zagrali tak słabo, że to głowa mała. A kurs na naszych 5,0 trzeba uderzać. Fakt jedynie przemawiający za Chorwatami, że to dla nich mecz ostatniej szansy. No zobaczymy.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Kyrgios przy tych BP jest zabawny, widzę głowy niestety dalej nie ogarną...

# powiem tak dla osoby ktora stawiała na Kyrgiosa irtyująca jest jego postawa.. szczególnie przy tych BP, koleś odbijał jak na treningu, trochę profejsonalismu..

Coś czuję, że Kyrgios dogra seta i da walkowera
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
@5567 i jak tam awantura o kase? bo ja pograne i nie wiem czy wyciagne czerwone czy zielone piorko z koperty...:p bo agentem wiadomo ze jest buk....:p
 
5567 719

5567

Użytkownik
@5567 i jak tam awantura o kase? bo ja pograne i nie wiem czy wyciagne czerwone czy zielone piorko z koperty...:p
Jakie piórko? W kopertach to byly kluczyki do samochodu, pamiatkowa złotówka, ewentualnie ogórek kiszony :]

Aaa z Agentem polaczyles...
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Nic ciekawego na noc nie widzę.
Dallas,tak jak wcześniej podawałam, wydaje się,że powinni to ogarnąć,chociaż nie za bardzo lubię grać przeciwko zespołom,które notuje serię porażek.
Brazylia dziś musi wygrać z Argentyną u lasek,ale grają taki piach i w takim składzie,że nie powinno być tu niespodzianki,choć te mistrzostwa to parodia i nie takie kursy(4,40)już wchodziły.
ATP,przestań spamować,daj jakiś typ,bo trzeba spać iść ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Co tam szwankuje dzisiaj u Kitajca?
Nie mam możliwości tego śledzić. Zawsze jak nie oglądam, to coś nie wchodzi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom