>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Taka Stephens nie grala rok w tenisa i jedzie Kerberowne az wióry lecą. Tyle sa warte te Andzeliki, Isie i inne :grin:
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Korzystając z tego, że też nie śpię ( ???? ) chciałbym powiedzieć, że ATP jest mało przekonujący! Do południa pytałem się go, dlaczego kurs na NZ jest ponad 4 ???? Nie odpowiedział, na szczęście przyszedł Tomek, zarzucił, przekonał i wleciał plusik, mimo że w ogóle nie ogarniam składów ???? OSTRZEŻENIE, DROGIE DZIECI NIE RÓBCIE TEGO. NIE GRAJCIE ROZGRYWEK, KTÓRYCH NIE OGARNIACIE (via plażówka z Rogerem)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Korzystając z tego, że też nie śpię ( ???? ) chciałbym powiedzieć, że ATP jest mało przekonujący! Do południa pytałem się go, dlaczego kurs na NZ jest ponad 4 ???? Nie odpowiedział, na szczęście przyszedł Tomek, zarzucił, przekonał i wleciał plusik, mimo że w ogóle nie ogarniam składów ???? OSTRZEŻENIE, DROGIE DZIECI NIE RÓBCIE TEGO. NIE GRAJCIE ROZGRYWEK, KTÓRYCH NIE OGARNIACIE (via plażówka z Rogerem)
Toc Ci pisalem ze szukaja naiwnych zeby ludzie grali na Liban...Jak pograli ludzie na NZ bo value to paradoksalnie kurs na NZ idzie w gore zamiast w dol zeby odstraszyc grajacych na NZ, bo jesli NZ wejdzie to musza wiecej wyplacic niz zarobia....a jak zyskac kase na wyplate dla grajacych NZ? no obnizyc kurs na Liban, wtedy ktokolwiek pogra na Liban musi &quot;dolozyc do interesu&quot; bo kurs marny..a wiec musi wieksza stawke zagrac:p
Po drugie ja nie jestem od przekonywania:p Co nie zmienia faktu ze Tomek jeden z najlepszych tutaj w kosza.Na rowni z Jaimeq.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom