>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
Nikt nie skruszył Skały z Brockton punchera Rocky Marciano i nikt nie skruszył Floyda mistrza defensywy.Rocky odrzucił 2 mln dolarów gaży już po zakończeniu kariery(astronomiczną kasę na tamte czasy) za walkę z młodym Alim, Floyd się skusił i to on ma teraz najlepszy bilans wszech czasów 50 zwycięstw bez porażki.Boks to jednak boks! Dobrze,że nie czekał do werdyktu.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Bardzo fajny argument, rozumiem że to przez zmęczenie? W dziale pisałem analizę, w której nie dawałem większych szans Conorowi. Gdybyś się trochę zainteresował to byś wiedział.
Do Floyda z kondycją na 5 rund.
Nie pisałem do Ciebie, tylko odpowiedziałem na to:
Gdyby McGregor mial cios GGG, to juz by go dawno zabil, a tak wynik wiadomy
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
1,65 ksiegowane ++ Floyd wygra przed czasem, ale powiem szczerze, ze sie spocilem juz kolo 8 rundy jak widzialem ze jeszcze dycha Conor w miare bo myslalem juz, ze na pelnym dystansie wytrzyma
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
1,65 ksiegowane ++ Floyd wygra przed czasem, ale powiem szczerze, ze sie spocilem juz kolo 8 rundy jak widzialem ze jeszcze dycha Conor w miare bo myslalem juz, ze na pelnym dystansie wytrzyma
wydaje mi się że taktycznie o to wlasnie Floydowi chodzilo, poczekal az Conorowi opadna sily, ciagly pressing nawet bez zadawania ciosow i irlandczyk opadl z sil ;)
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
wydaje mi się że taktycznie o to wlasnie Floydowi chodzilo, poczekal az Conorowi opadna sily, ciagly pressing nawet bez zadawania ciosow i irlandczyk opadl z sil ;)
oczywiscie, ze tak ale przed walka myslalem ze opadnie juz kolo 8 rundy wiec bylem mocno zaskoczony jego postawa
 
dx2 257,3K

dx2

Użytkownik
10 rund. Kasa od reklamodawcow sie zgadza. Myaweather walczacy na pol gwizdka przez pierwsza czesc walki. Jednak biznes od A do Z.
Poza tym, roznica w przygotowaniu kondycyjnym boksera a zawodnika MMA to przepasc.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dobra to na koniec dzisiaj i początek jutro dziabne sobie w walce Floyda remis po kursie 36 za browarka i walka skończy się na punkty po kursie 3,4 za flaszkę ;) zobaczymy czy się będę upijał piwkiem czy wódką ????
Tymczasem pora się zdrzemnąć.
Powodzonka
⛔

Eeeee tam. Obiecanki cacanki a walka bez niespodzianki to walka do dupy :grin:
Nie będzie pijaństwa :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom