>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
Ciekawe, ze Bresnik byl dzisiaj na meczu Jurka po tym co o nim naopowiadal.
Czyzby przeczuwal iz Jurek moze tu dluzej pograc niz Thiem? Prawdopodobne.
Może chciał zobaczyć jak Shapo go pojedzie i uśmiechnąć pod nosem. Thiem z Vaskiem może polecieć, w sumie z każdym może, ale tak fatalnie jak z Haase i Ramanathanem też nie zagra.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Może chciał zobaczyć jak Shapo go pojedzie i uśmiechnąć pod nosem. Thiem z Vaskiem może polecieć, w sumie z każdym może, ale tak fatalnie jak z Haase i Ramanathanem też nie zagra.
Smialo moze poleciec.
W tamtym roku mial lepszy sezon a polecial z Vesely
Pospisil od Czecha polka wyzej
 
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
Overek gemowy tam do gry będzie, 38,5 to w czterech setach spokojnie do wykręcenia. Jedyny mecz na mączce 5-7 6-4 7-6 Domin, widzę tam jakiegoś tajbreka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Overek gemowy tam do gry będzie, 38,5 to w czterech setach spokojnie do wykręcenia. Jedyny mecz na mączce 5-7 6-4 7-6 Domin, widzę tam jakiegoś tajbreka.
Noo...to moze byc.
Tie break jest po @1.29
set Pospisil @1.35
over 3.5 @ 1.54
over 38.5 @1.66

POSPISIL @2.95 he he
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Czyli ATP wniosek taki, iz dobra robota bukmacherow.
Handi juz troche dla znawcow
Dla laika lepiej po kursach na gole mecze leciec
 
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
Murray z Dustinem &#39;Dreddy&#39; Brownem to będzie piękny tenis w drugiej rundzie, jeszcze na centralnym korcie, miodzio
Co do faworytów to w ATP wiąże nadzieję z dobrym występem Raonicia. Znacząco poprawił grę przy siatce, jego skille na trawie pozwalają mu myśleć realnie o finale.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
\berdych on to bierze w finale z federerem.! koniec kropka.
hahaha, jak Berdych wygra Wimbledon to ja koncze obstawiac ????
Takze ponawiam pytania:
ATP Dzien drugi: 6.5 niefaworytow wygra
Over @ 1.95
Under @ 1.95
WTA Dzien drugi: 5.5 niefaworytow wygra
Over @ 1.95
Under @ 1.95
Wszystkie kursy z bukmachera : BetSharp na licensji z ForumBukmacherskie.
Szkoda ze nie mozna w postach robic ankiet tbo mozna by robic konsensus na niektore pytania co do Wimbledonu i wyciagac wnioski. Przez forum przewija sie tyle osob codziennie ze napewno bylby z tego pozytek.
 
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
Typy w dziale i w temacie, ale jeszcze widzę win Mattek nad naszą Magdą. Bethannie gra agresywnie, znakomicie czuję grę przy siatce, na trawie groźna. Linette pasywna, zapewne odda inicjatywę Amerykance. Jeśli ta zagra swoje, przewiduje jej win.
@1,60 Mattek
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
@ Up no wlasnie nigsy nie skonczylismy. Fakt bylo chyba Atp 0:2 Qrchuck takze nie dales mi szansy sie odbic bo Cie ktos zbanowal. Co do Berdycha to przeciez wszyscy wiedza ze on nie ma mentalnosci na wygranie z Top 3, a jak napisales ze wygra z Federerem na trawie, do tego final to az smiech ogarnal.
Co do moich relacji koszykowych to pisz. Przeciez mamy sobie tutaj pomagac,od tego jest forum, ale niektorzy tutaj dalej tego nie rozumieja. Nie ma nic lepszego niz konstruktywna krytyka. Ja nie mam nic do ukrycia. Kiedys gralem Frankfurt za 6+ stawek i nie weszlo i to juz przeszlosc. Teraz za 6 stawek juz nie gram.Trzeba sie uczyc z bledow.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Typy w dziale i w temacie, ale jeszcze widzę win Mattek nad naszą Magdą. Bethannie gra agresywnie, znakomicie czuję grę przy siatce, na trawie groźna. Linette pasywna, zapewne odda inicjatywę Amerykance. Jeśli ta zagra swoje, przewiduje jej win.

@1,60 Mattek
plus duze klopoty z zamykaniem meczy na styk u Magdy
 
D 0

dutra

Gość
St. Louis Cardinals - Miami Marlins
Drużyna 1, wynik + suma Drużyna 1 wygra i suma &lt; 10.5 - Tak
@3.1
1xbet
⛔ Przecież to jest parodia co robią Marlins. Gwałt rozpędzonych imigrantów tam dzisiaj.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
@Qrchuck nie pal tyle pbo znowu Ci nerwy skacza i znowu sie denerwujesz i znowu cos chlapniesz glupiego i Cie zbanuja i po co to komu?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
nie przejmuj sie forum bukmacherskie nie jest moim calym zyciem jak w przypadku ciebie.
a skad takie wnioski? to ze mnie nie ma caly dzien tylko w nocy. Pomijajac fakt ze na telefonie wiec nawet jak mnie nie ma to forum pokazuje ze jestem bo mam zapamietywanie hasla.
@ Down, ale wlasnie nie hamuj sie tylko mow co i jak:p. Panie o to tu chodzi.Badz facet a nie baba, jak masz cos powiedziec to mow. Na forum sie boisz powiedziec prawde co myslisz o kims a wiec strach pomyslec co dopiero w zyciu poza forum.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Wyslalem zatem priv na ktorym mozesz napisac co i jak. Tutaj temat zamkniety.
P.S dodalem Ci reputke bo wczoraj zebrales o nia a ja pisalem ze Ci ja dodam, bo za chwile mi powiesz ze sie nie wywiazuje z danego slowa.
P.S 2 nie wymadrzam sie tylko pisze o faktach i rzeczach o ktorych mowia profesjonalni gracze. Gracze ktorzy sa na Amerykanskich forach,milionerzy, w Las Vegas, wystepuja w BBC i innych telewizjach mowiac o typach co i jak. Ost dalem artykul o wlascicielu 5Dimes, gosciu ktory w wywiadzie mowi jak dziala linia, jak buki reaguja na stawki i inne podobne, krotko mowiac informacja z pierwszej reki ale widac wiekszosc osob na forum wie lepiej niz zalozyciele samych kasyn. Wydawaloby sie glupie ze mowi o sekretach firm bukmacherskich, ale nie dziwie mu sie bo znajac ego co niektorych na takich forach jak te, to i tak nie pojda po rozum do glowy i dla nich takie informacje beda bez sensu
Taj

Link co juz kiedys podawalem. Gosc zarobil miliony na obstawianiu, i od takich trzeba sie uczyc.Nigdzie nie jest napisane ze &quot;made by ATP_Open&quot;. Wielu pisalo ze po meczu to kazdy madry itp i ze bez sensu wyciagac wnioski. Chyba lepiej pozno niz wcale co nie?. To samo w temacie ustawy, pier...jedno po drugim o skrilla az sami Admini doszli do wniosku ze to pier.. nie ma sensu i zrobili osobny temat, bez podwajajacych sie pytan w kolko o to samo. I bardzo dobrze ze zrobili bo chociaz moze lad i porzadek bedzie.
Co do Ciebie, to juz drugi raz mamy taka sprzeczke i juz drugi raz zaczynasz z obelgami i to wlasnie po polnocy. Nie wiem czy dalej Cie trzyma przegrana na Wawrince co niby postawiles caly dom pod zastaw, a za chwile powiesz ze grales &quot;za drobne&quot;. Wyluzuj chlopie bo sie rzucasz jak nie wiem kto i to bez podstawnie. Napisalem prywatna wiadomosc ze mozesz napisac jak masz cos do mnie bez zasmiecania tematu tutaj, ale widze nie masz odwagi. Krowa co duzo ryczy malo mleka daje widac sie spelnia.
Pozdro.
P.S.3 Dla tych co ogladaja filmik, public teams = nasza pospolita forumkowa &quot;masowka&quot;:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom