>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Rybarikova to wezmie bez dwoch zdan ale jak cos znow rumunce strzeli zeby walczyc w pierwszym secie ???? to w drugim dostanie jakies 6-1 moze 2 jedna z tych zawodniczek ktora szybko traci zapal po prze******m secie dla zuchwalych mozna pograc na rybe jakies handi -4.5, taki kurs bylby co najmniej slaby oczywiscie mialem na mysli -6.5

ja zagram, ze Niculescu nie ugra 4 gemow, nie lubie grac takich zakladow bo to zawsze sie wiaze z odatkowym ryzykiem, ale nie raz widzialem Niculescu jak po walce w pierwszym secie ucieka z niej powietrz. No ale wziac trzeba pod uwage, ze to nie bylejaki turniej, ale slowaczka jak czuje krew to punktuje.
Nie wiem co taki hurra optymizm na Rybarikovą. Owszem na trawie gra bardzo dobrze, ostatnie tygodnie na plus, ale nie zapominajcie, że Niculescu tymi swoimi śmiesznymi slajsikami potrafi zdziałać cuda i wiele rywalek nie wie jak na to grać. Uważałbym z handi, chociaż nie mówię, że typ jest zły. Po prostu chyba wiele osób nie docenia Rumunki na trawie.
 
D 0

dutra

Gość
St. Louis Cardinals - Miami Marlins
Drużyna 1, wynik + suma Drużyna 1 wygra i suma &lt; 10.5 - Tak
@3.1
1xbet
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Wystarczy napisać tez na czacie żeby anulowali bonus i powinno być ok.
właśnie próbuję się do nich dobić, najlepsza zakładka kontakt gdzie pod adresem mail i telefonem widnieje puste pole :;/:

mało to wszystko godne zaufania, ale widzę że w opór ludzi z tego forum na tym gra, także moderatorzy, więc ufam że będzie wszystko dobrze hulać
 
psychol32 478K

psychol32

Użytkownik
macie jakas w miare peffke na jutro z tenisa ?
Nawet nie bierz pod uwagę WTA bo tam 90% spotkań to dzieło przypadku niż umiejętności zawodniczek.
Ja bym dość mocno zastanowił się nad Thompsonem który gra z cienkim na trawie Ramosem.
Ferrerem+2,5 seta. Rysiek powinien to wziąć jednak nie tak łatwo jak wskazują na to kursy.
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
z pierwszym typem zgadzam sie w stu procentach ale piszac ze bulgarka to wezmie 2-0 to samo w sobie jest ryzykiem. Errani pomimo nawierzchni jest zbyt doswiadczona zawodniczaka i stawiam ja w sumie w rownym rzedzie z Pironkova. Kurs wg mnie nie warty gry. Nawierchnia i forma podpowiada za Twoim typem ale mnie tu cos smierdzi.
Widziałem Errani w meczu z Vinci na trawie i grała tragedię a Roberta na trawie to nie jest jakiś top. Sara najlepsze lata ma za sobą. Nawet w najlepszej formie dostawała oklep na trawie choćby tzw złoty set z shvedova. Pironkova tez widziałem na trawie choćby z Safarova i grała dobrze. Czym Errani ma zagrozić serwisem 80km/h czy baloniki za siatkę. Dla mnie to najpewniejsze bet na jutro. Nawet under 18,5 do gry.
 
psychol32 478K

psychol32

Użytkownik
***** moze Thompson wygra ale grajac na grajkow ktorzy sa o dwie klase gorsi od swoich rywali, nawierzchnnia jest wazna, ale nie pakujcie kasy w zgubnych grajkow..
Chyba sobie żartujesz może Djoko czy Fedex są dwie klasy lepsi ale Ramos na trawie? Na piachu jeszcze bym mógł to przemilczeć.
 
psychol32 478K

psychol32

Użytkownik
Dziś w 4 meczach faworytki przegrały. Tylko w 4. To też przypadek?
Gościu lepiej popatrz na wyniki . Pierwszy set wygrany 6:0 drugi przegrany 1:6 o czym to świadczy jak nie o przypadku nawet jak faworytki wygrywają. Zero powtarzalności
Dzisiaj przegrały w 4 jutro przegrają w 14 równowaga musi być zachowana
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Gościu lepiej popatrz na wyniki . Pierwszy set wygrany 6:0 drugi przegrany 1:6 o czym to świadczy jak nie o przypadku nawet jak faworytki wygrywają. Zero powtarzalności
Dzisiaj przegrały w 4 jutro przegrają w 14 równowaga musi być zachowana
Dlatego trzeba sprawdzic w ilu meczach faworytki nie pokryly handicapu. Ale to wymaga analizy.
Tak wogole jestem ciekaw jaka jest srednia minut osob co analizuja dane spotkanie na forum.
5 minut analizy i juz obstawiacie? Moze ktos siedzi godzine nad typem i dopiero wtedy typuje? Ciekaw jestem opini.
Przed podaniem typu powinnien byc przycisk &quot;ile czasu przeznaczylem na typ&quot; zweryfikowaloby tutaj co poniektorych. Taki nowy bajer.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Dlatego trzeba sprawdzic w ilu meczach faworytki nie pokryly handicapu. Ale to wymaga analizy.

Tak wogole jestem ciekaw jaka jest srednia minut osob co analizuja dane spotkanie na forum.

5 minut analizy i juz obstawiacie? Moze ktos siedzi godzine nad typem i dopiero wtedy typuje? Ciekaw jestem opini.
Taka prawda, że statystyki w tenisie od dłuższego czasu można sobie w cztery litery wsadzić. Forma dnia decyduje jak są równe spotkania, a pieniędzy na pewniaczki poniżej 1.10 nie warto wrzucać do taśm. Można analizować nawet i 2h, a przyjdzie taki Stasiu czy inny Jureczek i typ nie wejdzie. Live teraz się bardziej opłaca grać niż pre w tenisie.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
właśnie próbuję się do nich dobić, najlepsza zakładka kontakt gdzie pod adresem mail i telefonem widnieje puste pole
mało to wszystko godne zaufania, ale widzę że w opór ludzi z tego forum na tym gra, także moderatorzy, więc ufam że będzie wszystko dobrze hulać
Kumpel założył tam dzisiaj konto i miał to samo. Na czacie kazali mu gdzieś w opcjach wyłączyć bonusy jeśli nie chce z nich korzystać
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
troche mnie zaczynasz przekonywac do tego typu, ale piszac ze Roberta na trawie nic nie gra no nie do konca. Sara serwis ma chujowy i kazdy kto oglada tenis o tym wie.
Vinci na trawie to parę lat temu coś grała ale ostatnimi czasy to cienizna w tym sezonie forma tez nie powala
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dlatego trzeba sprawdzic w ilu meczach faworytki nie pokryly handicapu. Ale to wymaga analizy.

Tak wogole jestem ciekaw jaka jest srednia minut osob co analizuja dane spotkanie na forum.

5 minut analizy i juz obstawiacie? Moze ktos siedzi godzine nad typem i dopiero wtedy typuje? Ciekaw jestem opini.

Przed podaniem typu powinnien byc przycisk &quot;ile czasu przeznaczylem na typ&quot; zweryfikowaloby tutaj co poniektorych. Taki nowy bajer.
Jesli ktos ma ochote to niech sobie przeanalizuje dzisiejszy mecz Whittingtona z Monteiro. Zrodla tenisowe chyba kazdy zna. Wygrana Brazylijczyka na trawie byla prawie zerowa , a jednak.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
wie ktoś gdzie powtórki z Wimbledonu puszczają w TV? jak są Szlemy to normalnie na Eurosportach całymi dniami lecą mecze a teraz nic nie ma ????
 
pezio 31,9K

pezio

Użytkownik
Dlatego trzeba sprawdzic w ilu meczach faworytki nie pokryly handicapu. Ale to wymaga analizy.
Tak wogole jestem ciekaw jaka jest srednia minut osob co analizuja dane spotkanie na forum.
5 minut analizy i juz obstawiacie? Moze ktos siedzi godzine nad typem i dopiero wtedy typuje? Ciekaw jestem opini.
Przed podaniem typu powinnien byc przycisk &quot;ile czasu przeznaczylem na typ&quot; zweryfikowaloby tutaj co poniektorych. Taki nowy bajer.
Wiesz, różnie to jest. Można analizować mecz kilka dni, znać każdy szczegół, a i tak później wtopić. Albo po prostu spojrzeć na mecz i od razu poczuć - This is it! I bet wchodzi na luzie. Niemniej sam powiem, że jestem skrupulatny i lubię dokładnie wszystko sprawdzić kilka razy, zanim postawię, choć w przypadku tenisa sporo rzeczy mam już w głowie.
Mahut v Youzhny - dobry meczyk będzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Ciekawe, ze Bresnik byl dzisiaj na meczu Jurka po tym co o nim naopowiadal.
Czyzby przeczuwal iz Jurek moze tu dluzej pograc niz Thiem? Prawdopodobne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom