>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Widać po Ruskich, że oni sami nie wiedzą co się dzieje. Przyjęcia nie ma bo Kuba sieka serwisem niemiłosiernie, bloku też zero. Niezłe jaja ????
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Zaraz się znajdą eksperci, którzy grali Kubę, bo przecież Rosja nie była aż takim faworytem :cool: Jaja jak berety, wszystkiego bym się spodziewał, ale nie tego, że RUSCY, nie mogą nikogo BLOKIEM zatrzymać :?
 
M 92

macko5000

Użytkownik
Obserwuje ktoś Macedonia u20 z polską? Warto powiedzmy handi na drugą połowa Macedonii -3.5? Bo 1.5 złapałem, ale nie zdążyłem napisać
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Zaraz się znajdą eksperci, którzy grali Kubę, bo przecież Rosja nie była aż takim faworytem :cool: Jaja jak berety, wszystkiego bym się spodziewał, ale nie tego, że RUSCY, nie mogą nikogo BLOKIEM zatrzymać :?
Pograłem 4fun 3:0 dla Kuby w pierwszym secie za dyszkę ale chyba mało kto wierzył, że Ruscy nie wyjdą w ogóle na ten mecz. W fazie grupowej było 3:0 dla Rosji (30, 17, 14).
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
kubańce się bawią, a ruskie zgrzane jak piwo na festynie ????
Świetne porównanie! =)
Osobiście pograłem delikatnie Ruskich 3-1, ale oni rzeczywiście dzisiaj zagubieni niemiłosiernie. Brak przyjęcia = brak możliwości w ataku, a Kubany jadą z zagrywką jak do pożaru.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Zaraz się znajdą eksperci, którzy grali Kubę, bo przecież Rosja nie była aż takim faworytem :cool: Jaja jak berety, wszystkiego bym się spodziewał, ale nie tego, że RUSCY, nie mogą nikogo BLOKIEM zatrzymać :?
to są młodziki tu wszystko możliwe Ruscy byli faworytem i to mocnym jednakże wczoraj też każdy śpiewał że Hiszpanie U21 biorą na luzie:grin:
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Pograłem 4fun 3:0 dla Kuby w pierwszym secie za dyszkę ale chyba mało kto wierzył, że Ruscy nie wyjdą w ogóle na ten mecz. W fazie grupowej było 3:0 dla Rosji (30, 17, 14).
Mi się wydaje, że to kwestia jednego wygranego seta dla Ruskich, później już samo pójdzie ;)
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Ktoś tu kiedyś na forum pisał, że buki kompletnie się gubią w siatkówce młodych (zwłaszcza kobiet). Tutaj też chyba kurs początkowy 1,07 to nieporozumienie.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Juz sie zaczelo pisanie ze nieporozumienie. Gdyby ich jechali gladko jak ostatnio to byloby cicho i mowienie o lokacie
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Ktoś tu kiedyś na forum pisał, że buki kompletnie się gubią w siatkówce młodych (zwłaszcza kobiet). Tutaj też chyba kurs początkowy 1,07 to nieporozumienie.
kurs był dobrze wystawiony, takie jaja raz na rok ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom