>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Witam.Pany myślicie, że można ładować w win T.Martina 2.10 Unibet w dzisiejszym etapie? Jedzie u siebie więc motywacja powina być podwójna.No i specjalistą od czasówki wybitnym jest przecież.
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
1,7 = 2,2


Ja wchodzę podwójną stawką w Gambier z rana. U siebie przegrali w ostatnich dwóch latach dokładnie dwa spotkania. Przeciwnicy mają dwóch zawodników, którzy coś w statach grają. Typ od znajomego Typera, który obserwuje tą ligę =)

Gambier @ 1,57
Gambier -2,5 @ 1,80
Gambier wygrana 25 pkt ! ???? Kto pograł, ten liczy gotówkę.
100-75 ✅✅✅
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
ale meczycho mousesportsz penta, sunny taka runde zrobil wydawalo sie decydujaca... ale te eco z awp mousesportss pozamiatalo ;d oby myszki ogarnely 2rundy do wygranej
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
ale meczycho mousesportsz penta, sunny taka runde zrobil wydawalo sie decydujaca... ale te eco z awp mousesportss pozamiatalo ;d oby myszki ogarnely 2rundy do wygranej
Super mecz do oglądania. Ciekawe jaki był kurs na mouse przy 0:9 ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Witam.Pany myślicie, że można ładować w win T.Martina 2.10 Unibet w dzisiejszym etapie? Jedzie u siebie więc motywacja powina być podwójna.No i specjalistą od czasówki wybitnym jest przecież.
Ja trochę zainwestowałem w zwycięstwo Tonego dzisiaj, zobaczymy
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Super mecz do oglądania. Ciekawe jaki był kurs na mouse przy 0:9 ????
chcialem cos zlapac ale ciezko na tym uni ciagle zamrozone stawki w esporcie....

bylo by juz gg gdyby nie sunny ;d dalej walcza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom