>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa - Porec Major


Hermannova/Slukova vs Betschart/Huberli 1 @ 1.70
Alison/Bruno vs Brunner/Patterson 1 @ 1.20

@ 2.04 Dafabet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Probowalem przez telefon wplacic na unibet kaske przez skill i pojawila sie informacja. Ojej nie mozemy zraelizowac tej prosby...
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Kurs na niemcy u19 dobry ale ja bym poczekał aż wzrośnie tak do 2.50.Niemcy prezentowali się świetnie w sparach ogrywając nawet mocnych hiaszpanów.Litwini nic specjalnego, tłumy grają litwe chyba tylko ze względu na nazwe.Nic mylnego, niemcy mają swietny i perspektywiczny zespół, grają szybko i mają wiecej opcji.
Niemcy u19 basket
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
St.Johonstone - Aberdeen Aberdeen HT @2,1 Uni, Aberdeen -1 @2,01 FT 1xbet
Ci pierwsi wystawiają rezerwy i małolatów, którzy nie zapałali się na czwartkowy mecz w eLE. Aberdeen podstawa. Wczoraj można było łapać win Aberdeen ponad @2 teraz leci ale spokojnie do gry jest chociażby win ht koło @2.
✅✅ łatwo, 2-0 ht
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ja myślę, że tak. Djoko 2-0 @1,64.

&#39;La Monf&#39; to pajac, pamiętam jak grali w półfinale US Open w poprzednim sezonie, to pierwsze dwa sety będący w znakomitej formie Gael totalnie sobie przebimbał zachowując się jak na meczu pokazowym. On ma swoje akcje.
Djoko 2-0 ✅
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Kurs na niemcy u19 dobry ale ja bym poczekał aż wzrośnie tak do 2.50.Niemcy prezentowali się świetnie w sparach ogrywając nawet mocnych hiaszpanów.Litwini nic specjalnego, tłumy grają litwe chyba tylko ze względu na nazwe.Nic mylnego, niemcy mają swietny i perspektywiczny zespół, grają szybko i mają wiecej opcji.
Niemcy u19 basket
Co Ty bredzisz. Litwini to wicemistrzowie Europy którzy pokonali w półfinale Niemców 7 punktami.
Mecz na styku i każdy wynik jest możliwy ale na pewno Niemcy nie są faworytem.
Kurs to dobry był na handi Kanada (-30) - Mali tylko przysnąłem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom