>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
I teraz zobaczcie jak w ogóle ich gra wygląda inaczej, że im się chce. Jakiś handelek na 0:2 a potem 3:2? Jakoś bardziej żywo grają, więcej mocy. Tak nagle? Ja próbuję :cool: Jak zatopić to po całości :grin:

Rosja @2.20
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
I teraz zobaczcie jak w ogóle ich gra wygląda inaczej, że im się chce. Jakiś handelek na 0:2 a potem 3:2? Jakoś bardziej żywo grają, więcej mocy. Tak nagle? Ja próbuję :cool: Jak zatopić to po całości :grin:
Rosja @2.20
też to zauważyłem, w 2 secie spuszczone głowy, a teraz jest walka, wróciła nagle w nich energia
Ruskie @2.15
Wchodze jeszcze po @1.9 w Ruskich, walą teraz niemiłosiernie
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Najs. Pozamiatane ;) Ale będzie sensacja, szok. Ale generalnie bardzo zasłużenie prowadzą i pewnie wygrają, dużo lepsi w każdym elemencie. Myślałem, że ten 3 set to początek powrotu na 3:2 ale jednak chyba nie :razz:
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
co to za serwis mają ci rosjanie?? to są żarty jakieś?? Kubańczycy walą aż miło a Rosjanie w 4 secie znowu walą jakieś marne flociki
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Oczywiście, że tak. Teraz 1.45 można złapać, coś pięknego ;)

Rosja @1.45 (live przy stanie 0:1) iforBet
Rosja 3:1 @2.35 (live przy stanie 0:1) iforBet

Zaraz będzie pobudka. Przecież Ruscy nie grają nawet 50% tego co potrafią. Wystarczą dwa, trzy bloki i Kuba się posypie.
I teraz zobaczcie jak w ogóle ich gra wygląda inaczej, że im się chce. Jakiś handelek na 0:2 a potem 3:2? Jakoś bardziej żywo grają, więcej mocy. Tak nagle? Ja próbuję :cool: Jak zatopić to po całości :grin:

Rosja @2.20
⛔ ⛔

Dramat. Jeszcze dubel z Brazylią po kursie 1.06 mi uwalili. Wielka sensacja.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Panie i Panowie obserwujcie baseball w Meksyku.
Jesli w trwającym meczu Durango wygra to przed północą mozna śmiało grać handi na Pueble w 2 spotkaniu tych ekip
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Okej, jest perełka.
Czechy - USA @1.90 iforBet
Ostatni bet dzisiaj, to musi wejść. Czesi na razie wielkie G, ale zaraz mam nadzieję Milik się spasuje + joker pojedzie więc muszą wygrać. W tej chwili -3, ale Milik zaraz ogarnie sam sprawę. Ogólnie Czesi dzisiaj mega problemy sprzętowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom