>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
:grin::grin::grin:
Dawno już go mam w zakładce &quot;ignoruj&quot;
Pare dni temu ujawnilem dla unibetu jego szemrane interesy ze jest oszustem i prawpoddobnie stracil &quot;kilka tysiecy&quot;.
Przed chwila mialem bardzo powazne grozby po za forum na jednym z czatow sportowych i sie tak zastanawiam czy powinenem sie przejmowac czy nie , bo to jednak Mitoman jest.
Tak poprostu glosno mysle bo wiekszosc osob co urzeduje na tym forum od 8-10 lat poznalo sie na nim dosyc mocno.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Amerykanie U19 podrażnieni będą próbować się odgrywać na Hiszpanach i jak na razie całkiem dobrze im idzie 1 kwarta i +17 :grin:
jak tak będą grać to ich zdeklasują :grin:
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Pare dni temu ujawnilem dla unibetu jego szemrane interesy ze jest oszustem i prawpoddobnie stracil &quot;kilka tysiecy&quot;.

Przed chwila mialem bardzo powazne grozby po za forum na jednym z czatow sportowych i sie tak zastanawiam czy powinenem sie przejmowac czy nie , bo to jednak Mitoman jest.

Tak poprostu glosno mysle bo wiekszosc osob co urzeduje na tym forum od 8-10 lat poznalo sie na nim dosyc mocno.
A on ma jakieś szemrane interesy? Pisał że unibet ma tu kreta na pewno a za chwilę chwali się multikontem. Pomijam fakt że żadna babcia by nie przeszła weryfikacji u buka...
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
A on ma jakieś szemrane interesy? Pisał że unibet ma tu kreta na pewno a za chwilę chwali się multikontem. Pomijam fakt że żadna babcia by nie przeszła weryfikacji u buka...
Donioslem wlasnie na niego w tej sprawie pokazujac sporo mocnych dowodów poszlakowych i prawpdodobnie zablokowali mu konto na dobre. Teraz grozi mi smiercia i nie wiem czy musze sie ogladac za siebie czy nie przejmowac sie.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Na najbliższą godzinę ode mnie:
Ostersund - Jonkoping 1 @ 1,65
Ostersund (-1) - Jonkoping 1 @ 3,35
over 1,5 gola @ 2,07
Ostersund over 1,5 gola @ 2,77
Dlaczego?
Otóż: Oglądam ten mecz i póki co to goście na mega farcie remisują 0:0. Dwa razy piłka tańczyła na ich linii bramkowej. Ostersund z przebiegu całego sezonu na pewno ekipą również dużo lepszą. Forma podobnie - na ich korzyść. Do tego w bramce Jonkopingu nastąpi zapewne zmiana. Boisko opuści ich nominalny gk no 2 - a jego miejsce zajmie gk no 3. Kontuzja. W końcu Ostersund musi zacząć strzelać.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Donioslem wlasnie na niego w tej sprawie pokazujac sporo mocnych dowodów poszlakowych i prawpdodobnie zablokowali mu konto na dobre. Teraz grozi mi smiercia i nie wiem czy musze sie ogladac za siebie czy nie przejmowac sie.
Mnie ten gosc srednio interesuje ale z ciekawosci, czemu doniosles na Niego?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Serbki ladnie ustawiaja mecze ???? . Warto ich miec na uwadze na kolejne mecze w u20. Widac wczorajszy brak zaangazowania przy prowadzeniu z Rosjankami tez nie byl przypadkowy takze rozumiem wkur.Jaimeq. Dzisiaj to samo. Zdeklasowaly Holenderki w 1q i pozniej nic nie chca rzucac.(Wczoraj z 29:10, na 33:29 bodajze a dzisiaj 28:15 na 39:41)
Dodam fakt ze linia w pre z 131 na 135 w pre w mgnieniu oka na 5Dimes gdzie u reszty meczow linie ani nie drgnely, no moze w Hiszpani z kalifatem szwedzkim z 128.5 na 128... ???? Takze krotko mowiac tam ktos dobrze wie jaki wynik meczu ma byc zanim sie mecz rozpocznie i gra ostrymi stawkami.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Serbki &quot;cudownym rzutem&quot; prowadza 70:68 na 17 sek przed koncem ???? Miejcie je na uwadze mowie wam. Jedyny minus to taki ze ktokolwiek tam ustawia to moze juz nie ustawiac kolejnych meczy bo kasa sie zgadza, ale znajac zachlannosc ludzi to tam beda ustawienia dalej:p
Linia w pre, deklasacja w 1szej, w drugiej patologia na podbicie kursu. W 3ciej to samo(tylko 9 punktow, a w 4tej znowu cudowne odrodzenie ???? . Nikt mi nie powie ze czysty mecz, bo ogladam to widac.
Serbki 75:72 ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom