>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
lalus , masz jaja , ze grasz po 10 tys na takie mecze ???? hihi
Po 4500x2 na zaklad . Zeby bylo smieszniej brat tez zagral tylko czekal zeby linia spadla i dopiero 120.5 zlapal . Wiec cala rodzina win poza tym jednym
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Reprezentacja Kazachstanu w siatke kobiet to chyba są jakieś juniorki? Co Koreanki klepną to wpada ????
ale ładnie się cieszą i klepią się po pupach jak jakiś punkcik im wpadnie, chyba podpatrują Chinki :grin:
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Reprezentacja Kazachstanu w siatke kobiet to chyba są jakieś juniorki? Co Koreanki klepną to wpada ????
Jestem ciekaw jakie składy grały podczas ASIAN CUP we wrześniu 2016 gdzie Kazachstan klepnął Koreanki 3:0 wygrywając sety do 9, 13 i 14.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
polecam się przyjrzeć finałowi MŚ u19 w kosza, ja mam pograne + 12.5 Włochów, rano linia była + 11, teraz już + 13, jest wielka masówka na Kanadę, zapewne dlatego, że ograli USA w półfinale. Ja osobiście Włochów bym nie przekreślał, radzą sobie świetnie na tym turnieju, zwłaszcza w defensywie (jak to Włosi), tracą mało punktów, dzisiaj pewnie też zagrają bezpiecznie. Kanada miała wczoraj dzień konia, ale dzisiaj nie spodziewam się powtórki, gdyż dzisiejszy rywal nie gra otwartego kosza w szalonym tempie tak jak to robi USA. Możliwe, że gadam głupoty, gdyż nie jestem znawcą kosza. Jest to finał więc pełna spinka. Co myślicie?
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Panowie nie jaki uzytkownik FB Lalus grozi mi mi smiercia za ujawnienie jego szemranych interesow do unibetu. Czy powinenem sie bac?
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
dla SK kurs na 2 mapę przy 5:10 był @4,5 ale óni zmieniał bez przerwy kursy i wyłapałem @2,45 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom