>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Na nocną sesję już przygotowany. Ode mnie:

- Guaros -6,5 (tym razem może wyciągną lekcję z wczoraj i nie będzie nerwówki pod koniec),
- LA Sparks -2,5 (tutaj biorę od jednego typera - świetna analiza mnie przekonała do tego, że będzie tam spokojnie -6/7)m dodatkowo będę czaił się na over od ok. 160+.
- Quebradillas -4,5 - to biorę x 2 jeśli tylko dzisiaj będzie grał Will Daniels. Powinni ich wciągnąć nosem,
- San Lorenzo - tutaj czekam na lepszy kurs, bo handi dla mnie na &quot;dzień dobry&quot; jest troszkę za wysoki.
Ryzykancko... =) Jest ryzyko - jest zabawa ^^

Osobiście szybciej dałbym coś bardziej na 3. kwartę.
✅

Podsumowanie nocy:
LIVE: 2/2 (ostatni, trzeci, typ poszedł tylko za stawkę &quot;for fun&quot; na 3. kwartę)
PRE:
GUAROS ✅ - była konkret dwucyfrówka
SPARKS ✅ - od początku do końca prowadzenie, na over się nie doczekałem,
QUEBRADILLAS ✅ - tutaj zagrałem tylko pojedynczą stawkę - nie weszło luźno... ale i tak ✅
SAN LORENZO ✅ - od 5 minuty meczu nie wypuścili zwycięstwa. Handi także luźno, ktore pograłem na lepszej linii.

7/7 ✅ , najniższy kurs: 1,80, najwyższy: 2,00 =)

Dobrej nocy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
✅
Podsumowanie nocy:
LIVE: 2/2 (ostatni, trzeci, typ poszedł tylko za stawkę &quot;for fun&quot; na 3. kwartę)
PRE:
GUAROS ✅ - była konkret dwucyfrówka
SPARKS ✅ - od początku do końca prowadzenie, na over się nie doczekałem,
QUEBRADILLAS ✅ - tutaj zagrałem tylko pojedynczą stawkę - nie weszło luźno... ale i tak ✅
SAN LORENZO ✅ - od 5 minuty meczu nie wypuścili zwycięstwa. Handi także luźno, ktore pograłem na lepszej linii.
7/7 ✅ , najniższy kurs: 1,80, najwyższy: 2,00 =)
Dobrej nocy!
Rozniosles System! Gratulacje! Ogolna sesja nocna koszykowki owocna dla wszystkich. Ty 7:0, ja 2:1. Zobaczymy jak sobie poradzi dzienna sesja:p 9:1 wysoko poprzeczka kursy 1.8+
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa - Porec Major - Kobiety

Heidrich/Verge-Depre vs Day/Hochevar 1 @ 1.55
Secomandi Maia/Lima vs Alves/Maestrini 1 @ 1.70
@ 2.63 Dafabet

Gramy na początek
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Potem gramy tak:


Siatkówka plażowa - Porec Major


Lupo/Nicolai vs Grimalt/Grimalt 1 @ 1.25
Boeckermann/Flueggen vs Schumann/Thole 1 @ 1.40
Sweat/Ross vs Schutzenhofer/Schwaiger 1 @ 1.30

@ 2.27 Dafabet
 
batata 12

batata

Użytkownik
Potem gramy tak:


Siatkówka plażowa - Porec Major


Lupo/Nicolai vs Grimalt/Grimalt 1 @ 1.25
Boeckermann/Flueggen vs Schumann/Thole 1 @ 1.40
Sweat/Ross vs Schutzenhofer/Schwaiger 1 @ 1.30

@ 2.27 Dafabet
Można dorzucić do tego Lucena/Dalhausser i Alison/Bruno Schmidt czy mocno zgrzeszę? Potrzebuję pięć zdarzeń na kuponie :?
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Na jutro super dubel z debli ATP

Brunstrom/Siljestrom - Arends/Peng @1.40
Berlocq/Sousa - Paez/Shamasdin @1.42

@2.07 1xbet
Oprócz tego dubla, oczywiście siatkówka.

Wczoraj Jankesi uwalili kupon, dzisiaj szybka poprawka i gramy. Jak do tej pory 3/5 z MŚ U-21.

Iran - Chiny @1.50
Brazylia - Argentyna @1.30
Polska - Kuba @1.20

@2.34 iforBet

Dzisiaj na faworytów w meczach o stawkę. Iran dzisiaj musi wygrać z Chińczykami jeśli chcą mieć szansę na awans dalej, a przecież przed turniejem byli wymieniani w gronie faworytów. Jak dla mnie piękny kurs, bo uważam, że Chińczycy lecą jeszcze na wczorajszym niezłym meczu z Polską. Ale prawda jest taka, że to nasze chłopaki do tego doprowadzili, pewnie lekceważąc przeciwników po 1 secie wygranym do 13. Iran jest lepszy i gra o pozostanie w turnieju, wygrają.

Tu mamy swego rodzaju &quot;derby&quot;. Wiadomo co znaczą pojedynki Brazylia - Argentyna dla jednych i drugich. Argentyna mocna, ale brazole poza zasięgiem wg mnie. Powalczyć, powalczą i tylko tyle.

Jedni i drudzy wczoraj po 3:2, więc nie ma o czym gadać, że jedni grali dłużej, drudzy mniej. Sportowo lepsi Polacy i ogarną to chłopaki. Podobno każda drużyna w takim turnieju ma przynajmniej 1 słabszy mecz i wierzę, że to był ten wczorajszy z Chinami.


Czechy - USA over 3.5s @1.40
Iran - Chiny under 4.5s @1.30
Polska - Kuba under 4.5s @1.20

@2.18 iforBet

USA w końcu musi wygrać chociaż seta. Jak nie z drewnianymi Czechami to już z nikim. Zaufałem im ostatni raz.

W tych dwóch meczach jak pisałem wyżej, faworyci wygrają a Chiny i Kubę stać tylko na 1 seta jak dla mnie.
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
⛔ teraz 3set powyżej 36,5 @2,15 podwójna stawka
✅ w połowie seta juz typ wszedł. Co do tenisa kto nie chce się denerwować to radzę odpuścić bo mogą pograć np seta i przerwa. Albo co kilka gemow przerywać a to równie wpływa na tenisistów choćby Radwanska na zeszłorocznym RG
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom