>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Można grać wysokie handicapy w stronę Portugalii. Już wiadomo że najlepsza drużyna z drugiego miejsca będzie miała max 6 pkt . Portugalia ma najłatwiejszego rywala dlatego więc będzie mogła poprawić bilans bramkowy który będzie decydował o tym która z drużyn z drugich miejsc zagra w półfinale
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
przestan Berdych jest jaki jest, kazdy od niego oczekuje solidnego grania a nikt nie patrzy jak murej dostaje w dupe na swojej nawierzchni z thompsonem, wydaje mi sie, ze za bardzo faworyzujecie Tomka a on przeciez jest tak samo przecietnym grajkiem jak taki lopez ale nikt po nim nie jedzie i nikt nie mowi ze bedzie wszystko wygrywal. z felkiem sie moze zagalopowalem bo jest bardziej zaawansowany technicznie od Tomka, ale sama kwestia porownania.
Poza tym tak samo jak u Tomka tak samo i Baptysty widac zaangazowanie i mase pracy aby sie znalesc w tym miejscu to nie sa wirtuozi mimo to znajduja sie w czolowce a wy byscie od nich wymagali wygrywania jak od gosci z top 3, nie ta polka a robote i tak robia
Po Berdychu np widac, ze osiagnal to ciezka praca po mimo tego ze grywal z najlepszymi i nie dawala rady, co powiedziec o takim czosnku Paire ktory jakby popracowal z psychologiem to bylby w top ten, Cilic tak sam napierdala ta rakieta jak drwal siekiera, kazdy gracz ma inna specyfike, Roberto jak i Tomek sa poprostu solidnymi graczami i nic ponadto.
Ale chodzi mi o ten mecz. Gośc nie potrafi przebić piłki celnie na drugą stronę. Denis trafia co drugą piłke pierwszym podaniem, posłał tylko 4 asy przez 2 sety a Tomasz nie miał nawet brejka, raz było po 40. Nie mówię żeby go zlał ale jak wygrywa przez 8 gemów serwisowych Denisa 3 pkt na returnie to coś jest nie tak. Według mnie to on jest już na równi w dół i bedzie już tylko gorzej
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kto to jest ten shapo? Pierwszy raz go widzę, a i jak on poskładał Edmunda? Dziwna historia.
Mistrz juniorskiego Wimbledonu, fajnie gra, efektownie, ale wiadomo, jeszcze potrzebuje ogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 465

michal91

Użytkownik
Tomek nigdy wirtuozem nie byl. ja go traktuje na rowni z Baptista pomimo tego ze, Tomek jest bardziej uniwersalny, a co najlepsze wiecej daje niz sie od niego oczekuje bo niektorych rzeczy nie przeskoczy. glowa u Tomka czesto zawodzi mowisz, nie zgadzasz z tym co napisalem, mozesz miec racje ale ja bym Tomka nigdy nie porownywal do graczy, ktorzy osiagna cos wiecej jak taka radwanska w damskim tenisie.

Tomek choc mam do niego sympatie pewnego poziomu nie przeskoczy a pizganie mu czemu nie wygral z tym czy tamtym przyprawia mnie o smiech, chociaz zycze Czechowi wszystkieo najlepszego w karierze bo powinien chociaz jednego szlema wytargac i mam nadzieje, ze kiedys sie tak stanie
Robercik może buty czyścić Berdychowi. Porównanie do R zasadne, na najwyższy poziom nie jest w stanie wejść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom