>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
sory za tego Dimitrova z Benkiem po wczorajszym dniu nabawiłem sie obsesji przez masowe oddawenie meczy . miełem silne przeczucie ze wygra Benek ale sam pograłem pre Dimitrova
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
sory za tego Dimitrova z Benkiem po wczorajszym dniu nabawiłem sie obsesji przez masowe oddawenie meczy . miełem silne przeczucie ze wygra Benek ale sam pograłem pre Dimitrova
Pograłeś pre Dimitrova po nędznym kursie a potem zacząłeś płakać jak mu nie szło na początku meczu. No cóż wybaczam bo widzę że na tym forum to norma.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
sory za tego Dimitrova z Benkiem po wczorajszym dniu nabawiłem sie obsesji przez masowe oddawenie meczy . miełem silne przeczucie ze wygra Benek ale sam pograłem pre Dimitrova
Hehe ???? Często ludzie tutaj pograją pre jakiś typ, a gdy ten przegrywa to padają teksty typu &#39;grajcie all in na Struffa, Struff 10/10&#39;
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Próbuję: Rosja - Portugalia

Następny gol: Portugalia @2,05

Od 1 gola Portugalia gra bardzo dobrze, tworzą sytuacje, Bernardo Silva szczególnie podoba mi się ten piłkarz w tym meczu, widać że nie przypadkiem City go kupiło, dobry technicznie, cały czas prowadzi grę, w środku Portugalii Carvalho wszystko zbiera, nie widzę tu szans dla Rosji. Ronaldo głodny gola, myślę że tu 2 gol jego drużyny to kwestia czasu.
EDIT: Skończone na 0-1, w drugiej połowie Rosja lepiej, nawet mieli szanse na remis

⛔ ⛔
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
mieli swoje szanse przy 0 celnych strzałach :grin::grin::grin:
Większość drugiej połowy byli stroną przeważającą, wchodzili w pole karne i gdyby trochę się przyłożyli to zdobyli by bramkę. Ja szansą nazwę też niecelny strzał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom