>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
klook 366

klook

Użytkownik
Meksyk 2gim składem, póki co nic nie grają.
Dzisiaj dzień cudów Thiem dostaje 0:2 Włosi 1:3 to teraz meksyki w plecy a zaraz potem niemaszki i można zwijać interes.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Bardzo dobrze tak Meksykowi, co oni myśleli że kim są ?? Okazali całkowity brak szacunku Nowej Zelandii, oby tak Kiwi ich ograło 3 ???? ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Osorio przesadził z niedocenianiem NZ i został ukarany, może wymienić jeszcze 2 zawodników i to dalej będzie lekko wakacyjny skład Meksyku ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Bardzo dobrze tak Meksykowi, co oni myśleli że kim są ?? Okazali całkowity brak szacunku Nowej Zelandii, oby tak Kiwi ich ograło 3
Dokladnie. Troche szacunku by im sie przydalo, wliczajac rowniez scenke w ktorej trener Meksykanow z pyskiem wybiega do trenera NZ by go pouczac i szkolic...totalny brak szacunku ze strony Meksykanow
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
No właśnie nie wiem, w ITFach robi robotę
Od ponad roku to on w itfach grywa sporadycznie bo to nie jego poziom. Wiec dla ludzi interesujących i się tenisem to nie powinien być żaden z no name. Ja dowiedziałem się o nim w marcu 2016 gdy grałem go w meczu z Olivo. W sumie pierwszy raz go wtedy oglądałem Od tamtej pory śledzę jego grę.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Drogi Gościu,
ze względów prawnych strona internetowa bet-at-home.com jest niedostępna dla graczy posiadających adres zamieszkania w tym regionie. Jeśli masz pytania dotyczące naszego serwisu, prosimy o przesłanie wiadomości na adres [email protected] . Przepraszamy za niedogodności.
No to Bah też poleciał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom