>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Swoją drogą, jak widzę słowo &quot;tenis&quot; i &quot;Sopot&quot; blisko siebie, to od razu wyobraźnia dodaje mi trzecie słówko... Wiecie jakie? Tak, tak, Da... Dav... Davydenko :spokodfhgfh:
A skoro o nim juz mowa, to brakuje mi go ;] Jeden z ulubionych grajków moich był. Ma teraz 36 lat. Jak widze tych Robertów czy Haasów 39-letnich, to az żal, że Dav już skończył...
 
5567 719

5567

Użytkownik
Czelek we Włoszech, do tego Bolek na korcie... to aż pachnie zbrodnią jakąś ruszanie takiego czegoś. Tam aż się prosi o jakiś wałek :grin:
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Live kopana sts
USM Bel Abbes 3-0 w 24min
Moze jakies handi do HT??
-3 po @4.5
-4 po @21 :d
E: poczekam sobie na kurs 6-7 i sprobuje -3 do ht
E2: to wyczekalem... :p 3-1 , wypadaloby sie wreszcie przerzucic na overy bo zmysl na gole jest tylko nie w ta strone
 
5567 719

5567

Użytkownik
jednak obyło się bez wałków ;)
Nie byłbym tego taki pewien. Z tego co widzialem, to Bolek wygrywal chyba 4-0 w 1 secie i bodajze wtedy na niego widzialem kursik @1,18, lub coś koło tego. Meczyk jednak w plecy :razz: Oczywiście, mogło być czysto, ale jeśli chcieli pohandlować, to z przebiegu meczu mozna zalozyc, ze im sie udało :]:razz:
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Na nockę z kosza, zagram single.
Wnba: New York 2.10
Wenezuela : Marinos +4pkt, 1.83 ( pomyślę,może nawet wezmę czysty win po 2,40)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Na noc:
⚽ Corinthians - Cruzeiro, Corinthians win @ 1.73
⚽ New York Red Bulls - New York City, over 1.5 FT @ 1.18
⚽ Saint Louis FC - Chicago Fire, Chicago win @ 1.55
AKO: 3.16 5/10
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Czelek we Włoszech, do tego Bolek na korcie... to aż pachnie zbrodnią jakąś ruszanie takiego czegoś. Tam aż się prosi o jakiś wałek :grin:
Ja to bym jutro Millmana pograł w Nottingham bo to dużo lepszy grajek niż J.P Smith i kurs fajny 1,6. Lubię tego leszcza Smitha ogrywać ale też się boje wała...dwóch Aussie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom