>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa w Moskwie - Kobiety

Hughes/Claes vs Davidova/Shchypkova 1 @ 1.40
Betschart/Huberli vs Birlova/Makroguzova 1 @ 1.55
Fendrick/Ross vs Sinnema/Stubbe 1 @ 1.40

@ 3.04 Dafabet

Na ranek. Przed tenisem można zarobić
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Super City Rangers Under 187.5 @ 1.87 za 2.5 stale stawki. Atakujemy za wieksza stawke.
Meczyk za godzinke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Super City Rangers Under 187.5 @ 1.87 za 2.5 stale stawki. Atakujemy za wieksza stawke.

Meczyk za godzinke.
Jaki zarobiony, czasu na sen brakuje :grin:
Mistrzu, co excel powiedział na under w NBA? Bo mi grube ako zamyka i nie będę mógł w nocy spać ;)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Jaki zarobiony, czasu na sen brakuje :grin:
Mistrzu, co excel powiedział na under w NBA? Bo mi grube ako zamyka i nie będę mógł w nocy spać ;)
PO ciezko oscylowac, nie wiem jaka formule musialbym dodac zeby to mialo sens. Aczkolwiek wiem jedno, buki playoffow tez nie ogarniaja. W Portoryko Excel machnal sie tylko o 8(W Portoryko nie ma playoffow) bukmacherzy o 14. Zobaczymy jak bedzie w krainie Kiwi:p
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
PO ciezko oscylowac, nie wiem jaka formule musialbym dodac zeby to mialo sens. Aczkolwiek wiem jedno, buki playoffow tez nie ogarniaja. W Portoryko Excel machnal sie tylko o 8(W Portoryko nie ma playoffow) bukmacherzy o 14. Zobaczymy jak bedzie u krainie Kiwi:p
Dobra, to ja trzymam się H2H i zostawiam under.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Dobra, to ja trzymam się H2H i zostawiam under.
Z playoffami to oscylowac i czekac na live, i jak jest 10-15 pkt od oscylowanej lini to grac over/under:p
@Areck, masz wylaczony priv i nie moge napisac/odpisac odnosnie tego co napisales.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Z playoffami to oscylowac i czekac na live, i jak jest 10-15 pkt od oscylowanej lini to grac over/under:p

@Areck, masz wylaczony priv i nie moge napisac/odpisac odnosnie tego co napisales.
Niestety mam też prawdziwą pracę i w nocy śpię, a tym pobrałem z forumka...ale dzięki za radę ????
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Del Potro, Ferrer, Radwańska @ 2.70 warto?
Del Potro - był uraz, mógł tu nie wystatować. Jest sens ryzykować?
Ferrer - raczej słaba forma...
Radwańska - co za nią niby przemawia?
Moim zdaniem to ako nie wejdzie, za dużo znaków zapytania.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
haha 2 trojki od tak. Widac po grze Rangers ze chca overka. Czego to sie nie robi w 4tej kwarcie heh.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Peralta J. / Zeballos H. @ 1.50 najlepszy typ na dzisiaj , szczegolnie na sesje poranna na Roland Garros.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Super City Rangers Under 187.5 @ 1.87 za 2.5 stale stawki. Atakujemy za wieksza stawke.
Meczyk za godzinke.
98:85....183....✅ ✅ ✅ Weszlo, ale widac ze mecz ustawiony jak cholera.Kto ogladal to wie, a dokladnie koncowka to parodia. Nawet komentatorzy pod koniec z tekstem ze &quot; Rangers a little give away&quot;. Rzuty wolne nie wchodza na koniec, widac bylo ze specjalnie zeby nie weszlo. Linia przed wzrostem 183.5...wynik 183. Co ciekawe zawsze te wyniki co do punktu lini jak sa duze zmiany lini. No nic, wazne ze weszlo. Mam nadzieje ze ktos pogral.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom