>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Zapraszam,na Late Night Show w ktorym opowiadamy o trudach naszego bukmacherskiego zycia i niespodzianek ktore sie wydarzyly w dniu dzisiejszym:p
To moze ja zaczne: Tsonga odpadl...Kvitova odpadla....ktos zdziwiony?:p
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Kvitovej po tej kontuzji można było się spodziewać. Bethanie wygrała taką pozytywnością na korcie no i pokazała skille z gry deblowej ????
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Zapraszam,na Late Night Show w ktorym opowiadamy o trudach naszego bukmacherskiego zycia i niespodzianek ktore sie wydarzyly w dniu dzisiejszym:p

To moze ja zaczne: Tsonga odpadl...Kvitova odpadla....ktos zdziwiony?:p
O ile Tsonge mozna rozpatrywac w kategori niespodzianki o tyle Kvitova w moim odczuciu nia nie, była.
Dla mnie największą niespodzianką była postawa Robredo. Świetny mecz którego wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Nie spodziewałem się że nie da rady ugrać chociaż seta na którego zaslugiwal :)
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Ciekawe jak Aga zagra, rywalka jak na drugą rundę solidna, mimo, że urodą nie grzeszy, to styl gry przyjazny dla oka.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Ciekawe jak Aga zagra, rywalka jak na drugą rundę solidna, mimo, że urodą nie grzeszy, to styl gry przyjazny dla oka.
No tak. Pierwszy mecz Agnieszki niewiele mógł powiedzieć o przygotowaniu do tegopracy turnieju.. przeciwniczka o niewielkich umiejętnościach. W drugiej rundzie Belgijka chyba jednak teznie niesię powalczy z Isia. Chociaż nawierzchnia jest najmniej lubiana przez Radwańską to wydaje mi się że akurat w tymPolsce meczu weźmie to w dwóch setach
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
ATP nie dało dziś mi zarobić ;( uratowała trochę sytuację Dodin ale i tak dzień na minusie ????
Na noc, żeby na jutro na RG był $$
Yankees
Mets under 8.5
Ako: 3.19

Good luck to all...
 
lizarazu 48

lizarazu

Użytkownik
@up dzięki. szkoda ze na takie zaklady sa takie smieszne limity, moglem tez @101 race to 9 first Anzo coś tam grać ale nie wiem czemu nie zagrałem... ehh ale 67 tez ladny kurs.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
@up dzięki. szkoda ze na takie zaklady sa takie smieszne limity, moglem tez @101 race to 9 first Anzo coś tam grać ale nie wiem czemu nie zagrałem... ehh ale 67 tez ladny kurs.
Podawaj takie kursy przed meczem:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Polecqm grac under 178-180 jak bedzie w Portoryko. Obecnie 176.
Under 185.5 lapcie!. Ja nie moge bo 5dimes nie ma tego, ale tam nie powinno byv wiecej niz 186, chyba ze jakis cud lub anomalia. Nie grajvie all in ale warto napewno.
e: Teraz juz bedzie tylko spadac.180 juz. Kto nie pogral niech zaluje bo watpie ze ugraja tu 186. Tam powinnp zakrecic sie 171-174 wedlug Excela.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Polecqm grac under 178-180 jak bedzie w Portoryko. Obecnie 176.

Under 185.5 lapcie!. Ja nie moge bo 5dimes nie ma tego, ale tam nie powinno byv wiecej niz 186, chyba ze jakis cud lub anomalia. Nie grajvie all in ale warto napewno.

e: Teraz juz bedzie tylko spadac.180 juz. Kto nie pogral niech zaluje bo watpie ze ugraja tu 186. Tam powinnp zakrecic sie 171-174 wedlug Excela.
100:79...179...Eh szkoda ze 5Dimes tego nie mial, under 185.5 to bypo promo dnia i nocy, a linie nawet 190 byly heh. Mam nadzieje jednak ze ktos przecxytal i skorzystal. Excel sie o duzo nie pomylil.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom