>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
Hmmm czy mi się wydaje, czy martwiłeś się o moją kase? A teraz piszesz 1 set 2:6 izzzy. Hipokryta
to sie nazywa profesionalny typer . Typ wszedl bez najmniejszego problemu , twoj jeszcze nie a juz szczekasz
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
póki nie spadło mattek drugi set @ 2,3 Uni . szybkie podwojenie wkładu się szykuje. czeska &quot;piękność&quot; dziś nie ogrania tego co gra mattek. to dropa nie dobiegła chyba żadnego a oddając pierwszego seta z sytuacji w której juniorki by sobie poradziły to napewno nie ogarnia tego psychicznie. więc reasumując drugi set mattek. czuje 1 gem drugiego seta dla amerykanki i próbuje 2,85 Uni za 100
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Przed meczem nie dawałeś szans a teraz stawiasz na 1 set? Koleś, jesteś hipokrytą. Rozumiesz takie słowo czy jeszcze na stojąco przechodzisz pod moimi nogami?

:*
Dla Ciebie moge byc kim chce . Moj stan konta juz sie zgadza a ty sie jeszcze modlisz
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
jednak spróbuję Kvitova @ 2.30
czułem, że będzie ciężko, ale nigdy bym nie zagrał przeciwko Kvitovej, myślę, że tak doświadczona kobitka może ten mecz jeszcze wygrać, Amerykanka walczy ale nie sądzę aby utrzymała poziom do końca
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
jednak spróbuję Kvitova @ 2.30

czułem, że będzie ciężko, ale nigdy bym nie zagrał przeciwko Kvitovej, myślę, że tak doświadczona kobitka może ten mecz jeszcze wygrać, Amerykanka walczy ale nie sądzę aby utrzymała poziom do końca
Oglądałeś 1 seta ?
Kvitova ma przebłyski ale to nie jest to.
Za mały kurs jak dla mnie no ale większego by nie dali.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Siemanko! Korzystal ktos z Was z promocjii na unibecie na KSW tj. trzeba bylo postawic zaklad o kursie min 1,40 i stawce 100zl, mial byc z tego freebet 50zl, postawilem na Popka , wygralem a freebeta nie ma. Nie wiem czy mam do nich na czacie napisac?
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
buki ciągle lecą na nazwisko kitovej tak jak w przypadku murraya czy djokovicia i dają zdecydowanie za dużo na mattek :]:]., szkoda że za wcześnie pograłem bo kursy podskoczyły :;/: bo niby jakiś problem z plecami mattek. ale to taka zasłona dymna mi się wydaje. w niektórych bukach już kvitova faworytką meczu :grin::grin: omg co za tępaki
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Oglądałeś 1 seta ?
Kvitova ma przebłyski ale to nie jest to.
Za mały kurs jak dla mnie no ale większego by nie dali.
oglądałem i sam pisałem, że Kvitova może polecieć, ale Mattek coś zaczyna narzekać, że ją boli a Petra to Petra, po długiej przerwie ma ciężko, ale to jest zawodniczka z twardą psychiką i dalej może być tylko lepiej, stawka niewielka a myślę, że warto
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
oglądałem i sam pisałem, że Kvitova może polecieć, ale Mattek coś zaczyna narzekać, że ją boli a Petra to Petra, po długiej przerwie ma ciężko, ale to jest zawodniczka z twardą psychiką i dalej może być tylko lepiej, stawka niewielka a myślę, że warto
Powodzonka!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom