>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Heracles w 6 ost meczech coś tam strzelał na wyjeździe, dzisiaj nie grają tragicznie może coś ustrzelą w końcówce jak gospodarze będą żyli mistrzostwem.
Over 0,5 gości 2.7 1xbet
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Utrecht chyba nie odda tego meczu :p No chyba, że zrobią to perfidnie ????
Zainwestują te 750tyś euro na swoją przegraną i maja budżet na cały rok.
Ale nie widzę tego nie wiem o co tam chodzi. Poważnie mówiąc byli u mnie na weekend w kuponach wszystkich...
 
R 125

roger12

Użytkownik
W Palermo łamak będzie. Zaryzykuję i czekam do przerwy z kursem na Genoe
Tak, tak te wasze teorie. We Włoszech już była o tym mowa o końcówkach i odpuszczaniu. Już gra warta świeczki nie jest bo władze takim klubom nakładaja ujemne punkty w kolejnych sezonach.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Sparta Rotterdam pewnie wygra, ale poziom jak w dawnych czasach kiedy sie strzelało do bramki namalowanej na bloku.Jedna i druga drużyna nie potrafi podać dokładnie na kilka metrów. Także jeżeli ktoś chce live to uważać.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Tak, tak te wasze teorie. We Włoszech już była o tym mowa o końcówkach i odpuszczaniu. Już gra warta świeczki nie jest bo władze takim klubom nakładaja ujemne punkty w kolejnych sezonach.
Tylko, że Crotone prowadzi, Genoa coraz bardziej zagrożona spadkiem. Spięci będą na 2 połowę, a Palermo? 16, pogoda nie sprzyjająca grze w piłkę...
 
R 125

roger12

Użytkownik
Tylko, że Crotone prowadzi, Genoa coraz bardziej zagrożona spadkiem. Spięci będą na 2 połowę, a Palermo? 16, pogoda nie sprzyjająca grze w piłkę...
A skąd pewność że to właśnie Genua nie chcą spuścić? Zresztą kolejny mecz Crotone z Juve tam nie mają co szukac punktow wystarczy że genua wygra z Torino i utrzymanie mają. To tylko domysły no ale lekko warto
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Poniżej 1.5 na Sparcie
3,25
Pewniakiem bym tego nie nazwał, ale umiejętności mierne a im dalej w las to Sparta za wszelka cene bedzie pilnować wyniku. Warto spróbować
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Tak, tak te wasze teorie. We Włoszech już była o tym mowa o końcówkach i odpuszczaniu. Już gra warta świeczki nie jest bo władze takim klubom nakładaja ujemne punkty w kolejnych sezonach.
Gó... im zrobią. Tydzień temu Inter się im podłożył i co ? W poprzednim spotkaniu były cuda na kiju. Liczę, że dziś będzie podobnie.

Genoa @4.25
Genoa DNB @2.85

Grasz o utrzymanie i nie oddajesz celnego strzału na bramkę. Dziwne trochę. Chyba, że poprostu nie chcesz przypadkowo strzeli gola przed przerwą. Dla mnie ten mecz smierdział juz wcześniej. Pisałem w dziale.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Gó... im zrobią. Tydzień temu Inter się im podłożył i co ? W poprzednim spotkaniu były cuda na kiju. Liczę, że dziś będzie podobnie.
Genoa @4.25
Genoa DNB @2.85
Grasz o utrzymanie i nie oddajesz celnego strzału na bramkę. Dziwne trochę. Chyba, że poprostu nie chcesz przypadkowo strzeli gola przed przerwą. Dla mnie ten mecz smierdział juz wcześniej. Pisałem w dziale.
wg mnie nic tu sie nie szykuje zobaczymy kto miał racje. To że taki Inter sie podkłada to może mało ważne gdyż to walka u góry tabeli nie o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywek i ogromne pieniądze. Bo pomiędzy Serie A a B jest przepaść zresztą tak samo jak w innych ligach. Oczywiście dopóki nikt nikomu nic nie udowodni uja zrobią ale władze na takie coś i tak karają ujemnymi punktami zobacz sobie co było w poprzednich sezonach. Lekko warto ale nie ma tutaj wg mnie żadnej ustawki.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Poniżej 1.5 na Sparcie

3,25

Pewniakiem bym tego nie nazwał, ale umiejętności mierne a im dalej w las to Sparta za wszelka cene bedzie pilnować wyniku. Warto spróbować
⛔

No nie tym razem. Sparta chyba sobie odpocznie w Eerste Divisie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom