>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Nie ma nigdzie tego spotkania, przejrzałem każdy turniej ???? To są jakieś jaja ;) Obstawiłem mecz widmo...
Cagnes-Sur-Mer, FRA, kort B, drugie spotkanie, które za chwilę powinno się zacząć (zostać dokończone)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Nie ma nigdzie tego spotkania, przejrzałem każdy turniej ???? To są jakieś jaja ;) Obstawiłem mecz widmo...
Jeżeli chodzi Ci o mecz Paula Kania vs Sara Cekarevic to został on przerwany przy stanie 1-1 w setach.
Właśnie zaraz ruszy decydująca 3 partia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
3 etap H2H, Giro dItalia 2017 - Niedziela 07.05.2017
Gaviria F. - Modolo S.
kto lepszy?
Typ: Gaviria F. 1.40✅
Ewan C. - Greipel A.
kto lepszy?
Typ: Greipel A. 1.90⛔
Sbaragli K. - Mareczko J.
kto lepszy?
Typ: Sbaragli K. 1.50✅
Nibali V. - Quintana N.
kto lepszy?
Typ: Nibali V. 1.52✅
Stuyven J. - Gibbons R.
kto lepszy?
Typ: Stuyven J. 1.57⛔
Costa R. - Jungels B.
kto lepszy?
Typ: Jungels B. 1.98✅
AKO 18.85 STS[/COLOR⛔
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dawaj Gabriel, wal te tróje! Niech wejdzie pierwsza i później już będzie łatwiej. Ale w ogole mu zasłon nie stawiają. Dziwne to jakies; d
dobrze jednak wykminiłem ten over 2 u Ruskich. Tak jest zwrot a nie wtopa
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Gra ktoś teraz kwale do Madrytu? Czy komuś też się wydaje, że Mannarino i Corić mogą oddać mecze bo z uwagi na rozstawienie w kwalach i tak w turnieju zagrają? Nie mam listy osób zgłoszonych do turnieju, ale jeśli np. Federer był zgłoszony, a nie zagra to automatycznie wskakuje Mannarino bo ma jedynkę i 47 miejsce w rankingu. Wczoraj Basilashvili perfidnie mecz oddał, a miał numer trzeci, więc może dwa pierwsze numerki też oddadzą? ????
 
W 181

wyar

Użytkownik
&quot;specjaliści-lingwiści&quot; z flashscore.pl w tłumaczeniu nazwisk tenisistów i tenisistek konkurują chyba z czeskimi portalami, dla przykładu:
Szwiedowa to oczywiście Shvedova, a Chaczanow to już nie takie oczywiste Khachanov.
Głupota wprawdzie nie zna granic, tylko dlaczego najwięcej jej u nas?
Tylko malutki offtop

No tak,specjalista-lingwista z forumka chce uczyc innych,jak powinno sie zapisywac nazwiska,najlepiej oczywiscie wszystkie z angielska ????

W cyrylicy Chaczanow to Карен Абгарович Хачанов - gdzie widzisz blad tlumaczenia na jezyk polski ? To samo Яросла́ва Вячесла́вовна Шве́дова - tzw Shvedova - spytaj ktoregokolwiek Rosjanina,jak wymawia sie jej nazwisko... Dlaczego mamy stosowac transkrypcje fonetyczna po angielsku do jezyka rosyjskiego wiesz chyba tylko Ty :razz:

Nie wiem wiec gdzie tu glupota,ktos slusznie postanowil,ze na stronie polskiej jest transkrypcja polska,to rzeczywiscie strasznie idiotyczne ????

Koniec off topu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom