>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Macie może info dlaczego dla spotkania Odense - Randers nagle,tuż przed meczem skoczyły kursy o kilkanaście % na gospodarzy. Skład ich wygląda normalnie, gdy u gości brak kapitana i stopera w jednej osobie, czyli Fengera, a spośród najlepszych snajperów w wyjściowej 11 jest tylko Poune, dobrze dysponowany wiosną?
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Macie może info dlaczego dla spotkania Odense - Randers nagle,tuż przed meczem skoczyły kursy o kilkanaście % na gospodarzy. Skład ich wygląda normalnie, gdy u gości brak kapitana i stopera w jednej osobie, czyli Fengera, a spośród najlepszych snajperów w wyjściowej 11 jest tylko Poune, dobrze dysponowany wiosną?
Ogarniasz ten system w Danii?? W zeszłym sezonie tego nie było. Czy to ostatni mecz tej grupki w grupie spadkowej??
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie Almagro, a cień człowieka po kontuzji
Dalej twierdzisz, że to ten sam Almagro co przed kontuzją ?
Cholerna nieregularność, masa błędów. Jak tylko Goffin zaczął przebijać a nie sam psuć (chyba 8ue po 3 gemach) to Almagro przegrywa sam z sobą. Typowy obraz zawodnika po kontuzji.
Inna sprawa, że chyba przy 4:1 zaczął grać mega nonszalancko i to się zemściło z takim rywalem.
I dalej nie wiem jakie znaczenie ma to że 3-4 lata temu grali ze sobą 3 razy i Almagro wygrał te 3 spotkania.
Inna sprawa, że ja nie negowałem typu tylko bardzo słabą argumentacje. A Ty dalej brniesz w jeszcze bardziej głupią argumentacje, czyli w mecze wygrane przed kontuzją i to jaki bilans na mączce ma Almagro. Zamaist się skupić na tym, że po kontuzji grał po prostu słabiutko a wygrana z Klizanem nic nie mówi bo ten zawodnik to parodia.
Bo to, że ten zawodnik ma ogromne możliwości wie chyba każdy kto się interesuje tenisem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom