>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
W 82

wilshere

Użytkownik
W tenisie jest taka korupcja ze pojecia nie mamy, dawno takiego cyrku nie widzialem, gdzie na poczatku seta goffin nie istanial pod zadnym wzgledem, nagle sie obudzil i wygral seta, dziwne i smierdzace bardzo
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Tenis to mafia, Goffin 3 pierwsze gemy ledwo przebijał, później zamienili się z Almagro rolami...
Almagro 2 set @4,28, w tym secie też jaja będą
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Troszeczkę pokory mecz się nie skończył
Ty dalej nie rozumiesz o co chodzi. Nie ważne.

Nie muszę mieć pokory bo mam gdzieś ten mecz. Tu chodzi o Twoją słabą argumentację. Mówiłeś, że kontuzja to nic a ewidentnie widać, że po kontuzji nie wrócił do formy.

Ale w/e to Twoja kasa nie moja. Ale polecam nie patrzeć na mecze które odbyły się 4 lata temu i zwracać baczniejszą uwage na kontuzje itp.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Ogarniasz ten system w Danii?? W zeszłym sezonie tego nie było. Czy to ostatni mecz tej grupki w grupie spadkowej??
W grupie spadkowej każdy z każdym gra po 2 mecze. Drużyny z 2 pierwszych miejsc utrzymują się w lidze i bonusowo trafiają do play-off o miejsce w Pucharze UEFA. Zespoły z 3 i 4 miejsca grają dalej o utrzymanie, ale nie wiem dokładnie jak. Przypuszczam, że 3 z 1 grupy gra z 4 z grupy 2 i odwrotnie, ale nie jestem pewien. Grzebałem w innym miejscu na Forum i nie widziałem Twojego pytania wcześniej.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
istanbul nie wygrał w tym sezonie u siebie 3:0, piyango nie przegrało na wyjeździe 0:3. :grin: do dnia dzisiejszego :grin:
zirat nie przegrał u siebie 0:3 a halkbank nie wygrał w tym sezonie 3:0 na wyjeździe. oczywiście do dzisiaj :cool:
a dziś zirat poskłądał dejan vincic ten sam ktory w Polsce nie umial wystawiac pilek. tp jaki jest tam poziom pokazala tegoroczna liga mistrzów
tak to jest z siatkarskim seriami i statystykami w turcji
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
No dobra czas, aby coś weszło.
Dla mnie bardzo mocne AKO na wieczór.
Real - Bayern @ BTS
Atleitco M. over 0,5 gola
Bolton - Bury @ over 1,5 gola
@ AKO 1,95
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Melzer kolejny mądry dzisiaj ???? 6/2 2/1 z przełamanie i robi 6/2 2/6.
Trzeba iść na piwo bo człowiek dzisiaj tylko się wkurzy po tej Resovii i Melzerze...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom