>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
No dobra czas, aby coś weszło.
Dla mnie bardzo mocne AKO na wieczór.
Real - Bayern @ BTS
Atleitco M. over 0,5 gola
Bolton - Bury @ over 1,5 gola
@ AKO 1,95
Bolton ostatnio zremisował u siebie 0-0 z Chesterfield, które jest jeszcze niżej niż Bury. Pozostałe jak najbardziej
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Baskonia win @ 7.6 Cska ponizej oczekiwan. Baskonia zagra swoje i jest szansa ze zrobia niespodzianke.
@Up, Bayern gra najsilniejsza 11tka. Lewy, Boa i Matt w podstawowej jedenastce. To ze Bayern strzeli to wiadomo, a wiec ze Bayern awansuje to tak naprawde jeden gol, na 2:0 albo 2:1 karne i win.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Bolton ostatnio zremisował u siebie 0-0 z Chesterfield, które jest jeszcze niżej niż Bury. Pozostałe jak najbardziej
Bolton to jest potęga futbolu ! Zobaczysz, że dziś zagrają piłkę jak Barca z PSG ???? ???? ????
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Bolton to jest potęga futbolu ! Zobaczysz, że dziś zagrają piłkę jak Barca z PSG ???? ???? ????
Życzę Ci tego! Szczerze!
Nie zagram, ale będę im kibicował. To chyba dobry układ z mojej strony ;)
Jak to kiedyś ktoś tutaj pisał. W angielskiej niżej niż Premiership nie powinno się schodzić bo tam cyrki
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Policzyłem sobie kupony które ostatnio weszły i wyszło mi , że poszło na podatek 300zł czyli 600 zł w plecy , ale super ????
 
adik1992 491,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jest szansa że Leicster ogarnie posiadanie piłki powyżej 42,5 bo pograłem bo wydawało sie to dobrą opcją, gdyz muszą atakowac żeby odrobić ale jak widze to oni czasami nawet 40 procent nie mają
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom