>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Na 4 pojedynki Goffin 3 przegrał jeden wygrał 3:2.
Od razu proponuję Almagro + handi setowe @ 2.05
Jakie to ma znaczenie ? Almagro wtedy a Almagro teraz to zupełnie inni zawodnicy.
3 z wygranych pojedynków były w 2012/2013 roku kiedy obaj byli na zupełnie innym etapie kariery. W 2016 na RG Goffin wygrał 3:2 a śmiem twierdzić, ze teraz Goffin to lepszy tenisista a Almagro ostatnio przechodził spore problemy. Po pierwsze kontuzja a powrót po niej nie wygląda zbyt okazale.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Wypłacił ktoś dzisiaj kartą skrill kasę z bankomatu? Teraz chciałem wypłacić, latam już do 4 bankomatu i wszędzie &quot;transakcja nie może zostać zrealizowana&quot; wtf??? Chciałem wypłacić 500 zl a limit chyba jest 1000. O co tu chodzi?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spoiler Alert... sledzi ktos mecz naszej Pati z jakas Lene w tenisa? Warto grac na nasza Pati, bo albo tam jest mega walek, albo buki zanizaja kursy ze szok. Ja za firanki mam pograne Pati @7. Pati gra lepiej patrzac na statystyki a kursy ledwo co drgaja na przeciwniczke...Lene przegrywa...byly kursy 1.9 vs 1.9...Lena miala serwowac, i kursy z 1.9 na 1.66 na Lene...nasz Pati punkt a kurs jak uparty ledwo 1.75..Moja ocena tego jest taka: Buki specjalnie wystawily zanizone kursy w pre...1.15 vs 5 chyba a ludzie co sledza i widza co sie dzieje pograli dosc ostro na Pati i teraz buki szukaja frajerow zanizajac kurs na Lene zeby jeszcze ktos sie nadzial. Dla mnie Pati to wygra. Takze jak ktos moze warto pograc Pati wygra 2gi set @ 2.3+
2gi set ⛔ ⛔ ⛔ ale nasza Pati win, Leme nie chciala wygrac ????
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Wypłacił ktoś dzisiaj kartą skrill kasę z bankomatu? Teraz chciałem wypłacić, latam już do 4 bankomatu i wszędzie &quot;transakcja nie może zostać zrealizowana&quot; wtf??? Chciałem wypłacić 500 zl a limit chyba jest 1000. O co tu chodzi?
Może Ci konto przyblokowali.
Miałem tam kiedyś
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
To chyba zrozumiałe, że nie grają ze sobą co miesiąc. Zawsze pozostaje aspekt psychologiczny. Nie wiem czy zauważyłeś ale podałem jako typ urwanie seta. W zeszłym roku urwał seta, to w tym nie da rady? No przecież możesz mieć inne zdanie ale po co cytujesz jak niepotrzeba.
A jakie ma znaczenie to że urwał rok temu seta ? Ty widziałeś w jakiej formie on jest po kontuzji ? Czy tylko widzisz h2h i to Twoje jedyne źródło odniesienia ? Goffin jest dużo lepszym tenisistą aniżeli rok temu a Almagro to obecnie cień samego siebie.
Ja nie neguje typu tylko argumentacje. A to zasadnicza różnica.
Poza tym jak nazwać to co Ty piszesz jak nie bełkotem ? Oni nawet pewnie nie pamiętają, że grali ze sobą 3-4 lata temu bo mają na to wyrąbane, bo wiedzą, że to nie ma żadnego znaczenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom