>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Siemka wszystkim, takie pytanko bo walnąłem kuponik na szybko i nie zauważyłem czegoś co mi teraz się rzuciło w oczy, otóż grając takie coś jak na załączniku obstawiłem over 2,5 gola + over 10,5 rożnych zdobytych przez obie drużyny czy postawiłem over 2,5 gola + over 10,5 rożnych zdobytych przez zwycięzce meczu ? Tak to jest jak się coś na szybko składa, a potem zaczyna się nad tym myśleć.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ale czemu taka masówka na ten Bayern? Wytłumaczy mi ktoś?
Szpakowski: Niewykorzystane szanse sie mszcza.
Real mogl zakonczyc spor o awans juz w 1szym meczu ale Neur uratowal pogrom. Real tracil minimum bramke 6 na 24 mecze u siebie, a wiec az 75% ze Bayern strzeli gola. Nawet Legia strzelila, a wiec pytanie tylko czy Bayern strzeli druga bramke, bo to ze Real strzeli to nie ma znaczenia, Bayernowi i tak potrzeba 2 goli zeby albo dogrywka albo awans. Szanse jak najbardziej 55 dla Realu vs 45 na Bayern. Kursy 4 na awans Bayernu sa z kosmosu.
P.S. Leme po raz kolejny przelamuje i daje sie przelamac. Juz siodmy DF ????
 
czaro82 467,1K

czaro82

Użytkownik
Siemka wszystkim, takie pytanko bo walnąłem kuponik na szybko i nie zauważyłem czegoś co mi teraz się rzuciło w oczy, otóż grając takie coś jak na załączniku obstawiłem over 2,5 gola + over 10,5 rożnych zdobytych przez obie drużyny czy postawiłem over 2,5 gola + over 10,5 rożnych zdobytych przez zwycięzce meczu ? Tak to jest jak się coś na szybko składa, a potem zaczyna się nad tym myśleć.
... obojętnie kto wygra jeśli overy zostaną pkryte :cool:
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Uważajcie na dafabet. Kolejny krzak, który dobrze się zapowiadał. Trzymają mi wypłatę od czwartku, tłumacząc się świętami. Dziś proszą mnie o weryfikacje, o dowód i rachunki za media, a mam to wszystko na koncie dawno zweryfikowane, dokonałem nie jednej wpłaty i wypłaty;) Omijajcie szerokim łukiem.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Uważajcie na dafabet. Kolejny krzak, który dobrze się zapowiadał. Trzymają mi wypłatę od czwartku, tłumacząc się świętami. Dziś proszą mnie o weryfikacje, o dowód i rachunki za media, a mam to wszystko na koncie dawno zweryfikowane, dokonałem nie jednej wpłaty i wypłaty;) Omijajcie szerokim łukiem.
Ja jak tylko zobaczyłem jakie tam są kursy to nawet się tam nie rejestrowałem
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Dafabet krzak, hehehe
Zagraniczny oddział jest ok, firma jest bogata, ale z Polskim naprawdę ciężko się czasem dogadać i wymyślają głupoty prosząc kilka razy o niepotrzebne weryfikacje ;) A to odstrasza od gry.
Nie kusi Was kurs na awans Leicester? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom