>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Hej, oglądasz moze Lorenziego ? mam pograny over 10,5 gemów Włocha i zastanawiam sie co z tym fantem zrobić
e: złamał się, więc zostaje tylko czekać
Od stanu 4:2 jakby nie on. Fakt Puille też zaczął grać fajnie i trafia wszystko praktycznie, ale Lorenzi zaczął popełniać do tego banalne błędy. Jak się nie ogarnie skończy się 4:6 z 4:1 i 40:40.
Tak jak mówiłem totalnie przestał grać. I z 4:1 przegrywa seta 4:6 na własne życzenie tak naprawdę bo trzeba oddać Pouille, że wrócił do swojej gry ale Lorenzi mu w tym wybitnie pomógł kilkoma banalnymi błędami przy stanie 4:2 i swoim serwisie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wg. mnie trochę za niskie kursy, jednak Rafa potrafi grać pod presją a Edmund to dalej Edmund.
Poza tym gra naprawdę tak, że lepiej już nie zagra, Rafa ciągle ma zapas a mimo to mecz jest wyrównany. Jeden moment słabości i po meczu a wg. mnie Edmund taki moment w końcu trafi.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nadal dziś byłby spokojnie do ugryzienia ale Edmund to nie ta mentalność. Teraz jak miał szanse postraszyć Nadala prowadzeniem to strzelił 4 razy jak frustrat. Ale w swoje -6,5 na Nadala i tak nie wierzę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom