>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wg. mnie Bautista nie jest w takiej formie by w niego wchodzić grubo. W ogóle trochę mnie dziwiło, że taka masówka na niego. Wydawało mi się, ze tu może być wyrównany mecz. Zobaczymy jak to dalej będzie.
ogarnął Ci to -6,5 ????
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Wg. mnie Bautista nie jest w takiej formie by w niego wchodzić grubo. W ogóle trochę mnie dziwiło, że taka masówka na niego. Wydawało mi się, ze tu może być wyrównany mecz. Zobaczymy jak to dalej będzie.
ogarnął Ci to -6,5 ????
Oglądam ten mecz i od 2 połowy 1 seta, to nie Agut zaczął błyszczeć tylko Schwartzmann fatalne błędy. W drugim secie 2 razy sam się połamał. Bardzo dużo ryzykuje i średnio mu to wychodzi.
e ; 3x sam się połamał, 2x siata.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Oglądam ten mecz i od 2 połowy 1 seta, to nie Agut zaczął błyszczeć tylko Schwartzmann fatalne błędy. W drugim secie 2 razy sam się połamał. Bardzo dużo ryzykuje i średnio mu to wychodzi.
Ja mam lekko pogranego Schwartzmana pre ale ogarnąłem że grają dopiero przy 5:2 w 1 secie. Teraz rzeczywiście wygląda średnio, ale Bautista nic wielkiego nie gra a to bardzo niebezpieczny moment, bo jak Schwartzman przestanie psuć to tutaj może momentalnie się zrobić close.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Ja mam lekko pogranego Schwartzmana pre ale ogarnąłem że grają dopiero przy 5:2 w 1 secie. Teraz rzeczywiście wygląda średnio, ale Bautista nic wielkiego nie gra a to bardzo niebezpieczny moment, bo jak Schwartzman przestanie psuć to tutaj może momentalnie się zrobić close.
Bautista też zaczął lepiej grać. Przysnął w tym meczu tak jak ostatnio z Basilem.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Kubot na końcu poleciał Federerem i ogarnęli. Młody Zverev widać na motywację na ten turniej, trzeba go będzie grać.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nitra - Banska 1 @ 2,10 Nitra w komfortowej sytuacji 1:1 po 2 spotkaniach w Bystrzycy teraz dwa spotkania w Nitrze szansa na ułożenie sobie finału, do tego Bystrzyca nie potrafi grać w leciej hali w Nitrze dostają tutaj oklep regularnie, składy full, atmosfera gorąca, lecimy z tym ????
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Zaczynamy finał. Bełchatów - ZAKSA ???? . Wchodzę 1 set/mecz - 2/1 - Unibet - 6.00. Bełchatów powinien to wziąść jeśli w ogóle marzy o 1 miejscu, ale ZAKSA coś tutaj ugra bankowo. Żal nie spróbować po takim kursie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
No i robi się ciekawie. Jakby Schwartzman nie zagrał jak jeleń przy 40:0 przy bodajże 2:4 miałby teraz gema na seta i 3MP.
na mecz Sandecji nie ma kamer.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom