>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
zwlaszcza na clay&#39;u
Jakie ma znaczenie nawierzchnia dla dwóch łatwych wyrzuconych volleyów i zebrania autowej piłki + nietrafienia żadnego pierwszego serwisu ? Powietrze jest chyba na każdym korcie takie samo, stawiałem na pierwszego seta akurat dla Mullera
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam
Medica powinna wygrać w ostatnim meczu u siebie kurs 1.50 zw meczu lepiej pograc niż 1 ale dla odważnych to po 1.80 kurs

Noranda 3-3 dali sobie wbić w końcówce na remisa :-(

Medica 1-3 dziękuje za takie coś nie spodziewałem się ponich tego :-(

Medica 4-3 ładnie poszli dziękuje
4-5 ⛔
co za idjoci tak przegrać :-(
 
W 181

wyar

Użytkownik
Jakie ma znaczenie nawierzchnia dla dwóch łatwych wyrzuconych volleyów i zebrania autowej piłki + nietrafienia żadnego pierwszego serwisu ? Powietrze jest chyba na każdym korcie takie samo, stawiałem na pierwszego seta akurat dla Mullera
Dlatego napisze to jasniej - nie rozumiesz tenisa,nie grales,nie potrafisz dostrzec roznicy chocby w poruszaniu sie zawodnika wysokiego na clay&#39;u a np. na hardzie i dziesiatek innych oczywistosci,ktore stawiaja w tym pojedynku Murraya w roli 100% faworyta (oprocz kreczu,rzecz jasna). Dlatego nie typuj,a glupoty w stylu &quot;powietrze jest takie samo&quot; zawsze masz prawo napisac,choc mozna by oczywiscie latwo stwierdzic,ze nie,nie na kazdym korcie i nie na kazdym turnieju powietrze jest takie samo. I takze ono ma wplyw na gre zawodnikow. Kilka lat wiecej doswiadczen i troche wtop moze Cie czegos nauczy.
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
ie potrafisz dostrzec roznicy chocby w poruszaniu sie zawodnika wysokiego na clay&#39;u a np. na hardzie i dziesiatek innych oczywistosc
no rzeczywiście, 2 cm różnicy pomiędzy nimi, przypomnę że Murray do 2015 roku nie był nawet w żadnym finale turnieju na clayu a Ty piszesz tak jakby miał sukcesy conajmniej jak Nadal
 
W 181

wyar

Użytkownik
no rzeczywiście, 2 cm różnicy pomiędzy nimi, przypomnę że Murray do 2015 roku nie był nawet w żadnym finale turnieju na clayu a Ty piszesz tak jakby miał sukcesy conajmniej jak Nadal
Co do centymetrow rozne zrodla podaja rozne wartosci,sa roznice 5-cio centymetrowe,ale to,ze Muller to facet opierajacy swoj tenis na warunkach fizycznych ( w tym wzroscie) to oczywista oczywistosc,szkoda to nawet komentowac. Poza tym nie kompromituj sie - wczesniej wystarczy ze byl polfinalista w Paryzu (i to nie raz),dla Ciebie to nic,to gdzie byl wtedy Muller na clay&#39;u ? Podpowiem Ci - gral w challengerach.
Facet,pograzasz sie z postu na post,chcesz ze mna pogadac,poobrazac mnie czy sie pomadrzyc to lepiej dla Ciebie pisz na prv.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Proponuję dzisiaj coś pograć w stronę Haasa. Naprawdę gra bardzo dobrze a Berdych wczoraj bardzo przeciętnie grał. Miewał przebłyski ale chwilowe. Wydaje mi się, że te kursy są zdecydowanie zaniżone.
W meczach Thiema, Wawrinki i Zvereva nie spodziewam się żadnej niespodziani.
Haas plusowe handi wszystkie przedmeczowe siadziały. Win był blisko ;) ✅
faworyci zgodnie z planem ✅✅✅
Na teraz (przy stanie 2:1* dla Lorenziego grane)
Lorenzi 2nd set 2,40
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Haas plusowe handi wszystkie przedmeczowe siadziały. Win był blisko ;) ✅
faworyci zgodnie z planem ✅✅✅
Na teraz (przy stanie 2:1* dla Lorenziego grane)
Lorenzi 2nd set 2,40
Hej, oglądasz moze Lorenziego ? mam pograny over 10,5 gemów Włocha i zastanawiam sie co z tym fantem zrobić
e: złamał się, więc zostaje tylko czekać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom