>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
portowiecmks 5,1K

portowiecmks

Użytkownik
Ktos gra na tym Unibecie ? Jak tam gracie to odrazu sie sami możecie zglosic do US.
4.15 Unibet, Organ Regulujący lub jakakolwiek Władza mogą monitorować lub zażądać wglądu we wszelkie transakcje celem zapobiegania praniu brudnych pieniędzy. Wszelkie podejrzane transakcje wykryte przez Unibet zostaną zgłoszone Władzom.
5.1 Unibet ściśle przestrzega poufności w zakresie wszelkich relacji z Właścicielem Konta. Jednakże, gdy zażąda tego Władza, sędzia lub gdy jest to wymagane przez prawo, inny organ państwa i/lub w przypadku naruszenia przez Właściciela Konta Regulaminu Unibet, dane mogą zostać ujawnione stronie trzeciej dla celów śledztwa.
7.5 Unibet ujawni wszelkie dane osobowe Właściciela Konta oraz inne informacje i/lub akta związane z Właścicielem Konta, gdy zażąda tego jakakolwiek Władza i/lub na podstawie jakiegokolwiek przepisu Prawa Właściwego.
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Ale juz po tych zmianach?
Ktos pisal ze nie wyplacaja na skrilla juz. Ktos cos wie?
Uni to samo?
Ktos cos wie czy kazdy wtapia i tylko wplaca?
W unibecie wypłaty około 3h zajmują
1xbet spoko, ale straszny nieład mają na stronie
ale może po prostu się wstrzymaj do jutra, nie było żadnego info, że się unibet ma wycofać, ale zawsze ta niepewność jest
 
lucaspl 245

lucaspl

Użytkownik
Ktos gra na tym Unibecie ? Jak tam gracie to odrazu sie sami możecie zglosic do US.

4.15 Unibet, Organ Regulujący lub jakakolwiek Władza mogą monitorować lub zażądać wglądu we wszelkie transakcje celem zapobiegania praniu brudnych pieniędzy. Wszelkie podejrzane transakcje wykryte przez Unibet zostaną zgłoszone Władzom.

5.1 Unibet ściśle przestrzega poufności w zakresie wszelkich relacji z Właścicielem Konta. Jednakże, gdy zażąda tego Władza, sędzia lub gdy jest to wymagane przez prawo, inny organ państwa i/lub w przypadku naruszenia przez Właściciela Konta Regulaminu Unibet, dane mogą zostać ujawnione stronie trzeciej dla celów śledztwa.

7.5 Unibet ujawni wszelkie dane osobowe Właściciela Konta oraz inne informacje i/lub akta związane z Właścicielem Konta, gdy zażąda tego jakakolwiek Władza i/lub na podstawie jakiegokolwiek przepisu Prawa Właściwego.
Grałem i wypłacałem po parę tysięcy bez problemu.
Znam ludzi co wypłacali po 10 tys. jednorazowo i nigdy nie słyszałem, żeby ktoś od nich coś zgłosił.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
To gdzie gracie ze skrillem?

Po zmianach?

Proste pytanie.

I nie interesuja mnie vpny.
Ja na razie będę grał na 1xbet, ale wiem, że jest to nieidealny wybór, gram tam 1,5 roku i na razie nie miałem problemów (na razie najważniejsze słowo). Na razie czekam na alternatywę, a oprócz ruskich najbliżej mi do Betssona.
 
wojak1908 735

wojak1908

Użytkownik
Ja na razie będę grał na 1xbet, ale wiem, że jest to nieidealny wybór, gram tam 1,5 roku i na razie nie miałem problemów (na razie najważniejsze słowo). Na razie czekam na alternatywę, a oprócz ruskich najbliżej mi do Betssona.
Tam w euro?

Przyjma np na kupon komercyjne ligi i tasma np 2 tysie pln?
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Grałem i wypłacałem po parę tysięcy bez problemu.
Znam ludzi co wypłacali po 10 tys. jednorazowo i nigdy nie słyszałem, żeby ktoś od nich coś zgłosił.
Ten regulamin wszedl niedawno.
I obowiazek zglaszania jest od 1 kwietnia, reszte dopowiedz sobie sam.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Ja czuje ze jutro betssony i uni tez zwina zagle

Mobilna str betssona dramat. Wam tez tak kijiwo chodzi?
Mobilka to tylko pamiętam do Bet365 nie miałem zastrzeżeń, reszta albo muliła, albo interfejs porąbany.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Bwin zaskoczył. Rzeczywiscie większość graczy zwija żagle.
Warto się przyglądać dziś i jutro wszystkiemu.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Obninsk -4.5/5.5/6.5 do zarania w Maratonie.
Miały 20-17 -&gt; 20-21-&gt; 25-21
Teraz powinny na spokojnie handicapy ogarnąć
 
wojak1908 735

wojak1908

Użytkownik
Mobilka to tylko pamiętam do Bet365 nie miałem zastrzeżeń, reszta albo muliła, albo interfejs porąbany.
No wlasnie a ja tylko mobilka...:/

Czyli jak jutro wejdziemy na betssoona i Uni na swoje konta to oznacza ze zostaja???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom