>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
kapel 296

kapel

Użytkownik
Jak ktoś chce wejść na beta, żeby mieć dobry i szybki livescore to proszę:
http://www.288365.com
edit. Widzę, że ktoś już podał w poddziale ten link ;)
W ogóle niezłe jaja z zakładania tematu &quot;Za co kochaliśmy BETA&quot; ???? Co niektórzy mają we łbie ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Tylko mnie już zaczyna irytować ten lament i teksty w stylu : ,,chce wypłacić 1000zł z buka , czy US mnie nie nakryje ? &quot; - Ludzie się nie znają na bukmacherece o Urzedzie skarbowym pojecia nie maja , a płacz jest taki , że masakra
 
D 319

defox

Użytkownik
jak wyglada w Unibecie manualna akceptacja stawki? Zgodzilem sie na wstepna kwote, a reszta poszla do akceptacji. Jezeli mam w aktywnych zakladow ze statusem Oczekuje to znaczy ze zaklad zostal zatwierdzony?
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Tp Ho Chi Minh (+2.5). Kurs: 2.625
Siatkowka na Marathonbet weszla jak w maslo.. 1 set wygrany 25:19 ✅
To sa jakies baby.. kurs jest 4.05 na win a prowadza 1:0. Ja przykladam drobnice.
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Hapoel Bnei Lod win po 2,88
mecz o 15:00
dzisiaj ostatnia kolejka Leumit Liga, mogą próbować grać o promocję do grupy mistrzowskiej, gospodarze grają o pietruszkę.
Do tego Hapoel Afula po 1,8
Walczą o utrzymanie w grupie mistrzowskiej.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Tam czasami takie kursy wchodzą hehe
Czasem sie uda. Ale wiesz, to jest Marathonbet.. ja na to przylozylem niebagatelna kwote 40 EURO ???? ???? Taki limit tam mam. Wiec to tylko takie for fun.
Dobrze, ze koncze z tym calym gownem. Moj najwiekszy bet w historii postawiony byl za 32 tysiace zlotych na bet365. Przegrany. Ale to bylo w dobie najwiekszego bogactwa i najwiekszej patologii ???? (milo (?) powspominac). ????
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Czasem sie uda. Ale wiesz, to jest Marathonbet.. ja na to przylozylem niebagatelna kwote 40 EURO ???? ???? Taki limit tam mam. Wiec to tylko takie for fun.
Dobrze, ze koncze z tym calym gownem. Moj najwiekszy bet w historii postawiony byl za 32 tysiace zlotych na bet365. Przegrany. Ale to bylo w dobie najwiekszego bogactwa i najwiekszej patologii ???? (milo (?) powspominac). ????
Grubo !!!! Ja bym nie miał jaj aby tyle stawiać ....
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Czasem sie uda. Ale wiesz, to jest Marathonbet.. ja na to przylozylem niebagatelna kwote 40 EURO ???? ???? wiec nie ma. Wiec to tylko takie for fun.

Dobrze, ze koncze z tym calym gownem. Moj najwiekszy bet w historii postawiony byl za 32 tysiace zlotych na bet365. Przegrany. Ale to bylo w dobie najwiekszego bogactwa i najwiekszej patologii ???? (milo (?) powspominac). ????
Niestety to Marathonbet ????
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Grubo !!!! Ja bym nie miał jaj aby tyle stawiać ....
Mialbys, to tylko cyfry. Bet byl przegrany, ale kilka innych po kilkanascie tysiecy wygranych wiec bylo na plus. Ogolnie gowniana robota. Juz na koniec mojej przygody z bukmacherka nie bede tutaj pisal jakis referatow i robil Trudnych Spraw, ale po 12 latach z bukiem stwierdzam, ze bylo warto. Zycia mnie to nauczylo, przezylem super radosci i mega doly. BOgactwo i olbrzymie dlugi. Tylko nerwow to za duzo zjadlo u mnie.
Teraz jade na drugi koniec Polski, nowa dobrze platna robota i koniec z tym ????
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Mialbys, to tylko cyfry. Bet byl przegrany, ale kilka innych po kilkanascie tysiecy wygranych wiec bylo na plus. Ogolnie gowniana robota. Juz na koniec mojej przygody z bukmacherka nie bede tutaj pisal jakis referatow i robil Trudnych Spraw, ale po 12 latach z bukiem stwierdzam, ze bylo warto. Zycia mnie to nauczylo, przezylem super radosci i mega doly. BOgactwo i olbrzymie dlugi. Tylko nerwow to za duzo zjadlo u mnie.

Teraz jade na drugi koniec Polski, nowa dobrze platna robota i koniec z tym ????
Wrócisz jeszcze ! ????
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Wrócisz jeszcze ! ????
???? ????
Nie. Ja tam nie mialem zadnego konczenia kariery ani powrotow, cale zycie gralem. Teraz juz starczy, od kilku dobrych miesiecy juz mnie to totalnie brzydzi. Hobby znalazlem, za kilka miesiecy slub, troszeczke kasy mam. Za sport sie biore. 30 lat mam, jeszcze nie jestem taki stary ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom