>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Co to za husein ograł Trumpa? 5:3 z irańskim kulkowbijaczem?
Chyba nie oglądałeś tego meczu, Irańczyk grał bardzo dobrze. Podziwiam jego stalowe nerwy. A to, że się w nim gotowało w środku, można było poznać dopiero po jego okrzyku po ostatniej wbitej bili. Kawał gracza, jeśli nie dostanie rozwolnienia do meczu 1/2 finału z Williamsem, to i tę przeszkodę przejdzie.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Redsi vs Glory, w obronie obydwa zespoły zgodnie z przewidywaniami grają klasyczny ping - pong. Animusz do gry mają więc over 1,5 ht po 2,40 (premium) za drobniaki ????
live
McGowan nie trafił do praktycznie pustej bramy ????

Za to strzelił (nomen-omen) Regan i 1-0, jednak nie to Mc Gowan się zrehabilitował.

Teraz &quot;bilard&quot; pod bramką Redsów ????

I znowu podobna historia, i nic z tego ????

Redsi lepiej się prezentują (na razie), szkoda, że nie padła do tej pory 2 bramka ????

No i karny, Castro (jak dla mnie trochę przyaktorzył) i 1-1 ???? ✅
 
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
Trochę off top ale mam pytanie, założyłem konto na Unibecie bez żadnego linku, mogę dalej domagać się o bonus czy już nie da rady go odebrać? Live czat nie działa od wczoraj, może ktoś miał podobnie i mi podpowie
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Sory za oftop, ale jedno pytanko.
O 1xbet krążą legendy i widzę spory lament w dziale o nich.
A tu widzę wielu grających live przeniosło się do nich z całorocznego.
Jak u was z wypłatami i weryfikacją?
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Ke? Wszedlem na paddypower i wyskakuje, ze nie mozna juz u nas grac. Polaczylem sie przez VPN i wszystko smiga..
Ciekawe czy zamkna konta czy tylko nie pozwola grac na terytorium Polski ????
DZIS OSTATNI DZIEN BUKMACHERKI!! Jutro juz bede w nowym miescie kilkaset km od dzisiejszego miejsca zamieszkania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom