>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
No Resovia to jest przetragiczna akurat

myślę, że bardziej prawdopodobne 3:0, aczkolwiek na 3:0 to sie w siatówce nie gra ????

-1.5 i będzie luz
A moim zdaniem Rzeszów u siebie powalczy. Wiem, że w tym sezonie osmieszali się nie raz ale ostatnio jakby nieco lepiej ta gra wygląda. Natomiast Modena ten sezon zupełnie bez szału, potencjał zwłaszcza na zagrywce mają ogromny, ale rzadko kiedy są w stanie w pełni go pokazać. Jeśli i tutaj nie wstrzelą się swoją zagrywką, to Resovia nie jest bez szans na pewno.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Sorry, ale to pieprzenie grubasa Drzyzgi o Sokolovie jest dla mnie po prostu komiczne ???? ta gruba świnia ogląda tą siatke od 100 lat i dalej nie ma o niej pojęcia ????
&quot;Sokolov to typowe siła x ramie i drwal&quot; ????
gość kosmicznie trzymający kierunki o mega pewnym nadgarstku ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
17:13 pewnie nie wystarczy żeby seta dociągnąc...
Co Ty płaczesz kolo to ja nie mam pytań ???? za ile zagrałeś? dalej po 5 zł pykasz i płacze tutaj urządzasz, czy chociaż za stówke jakąś? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
A moim zdaniem Rzeszów u siebie powalczy. Wiem, że w tym sezonie osmieszali się nie raz ale ostatnio jakby nieco lepiej ta gra wygląda. Natomiast Modena ten sezon zupełnie bez szału, potencjał zwłaszcza na zagrywce mają ogromny, ale rzadko kiedy są w stanie w pełni go pokazać. Jeśli i tutaj nie wstrzelą się swoją zagrywką, to Resovia nie jest bez szans na pewno.
Rzeszów nie powalczy bo nie ma po prostu czym. Schmitt przez cały sezon sie łamie, Schops po kontuzji jest katastrofalny

Dżeszke na atak wstawią? ???? Nie ma ludzi moim zdaniem Rzeszów po prostu i tyle. Atak to mega kluczowa pozycja jest, musi tam być kozak, nie ma drużyny z topu która nie ma kozaka na bombie

przyjmujący Perrin i Rossard to zawodnicy dobrej półki, ale bez jaj żeby ich chociaż porównywać do Ngapetha, czy nawet Petrica

Rzeszów to kmioty w tym sezonie i nic sie tutaj nie zmieni. Potrzebny byłby Schmitt w kosmicznej formie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom