>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
slomiany400 37,2K

slomiany400

Użytkownik
no bo dzisiaj mi sie nudzi oporowo to sobie pisze ???? potem znowu ze 2 miechy mnie nie będzie luz ????
nie no tak pisze o sensie wpisywania sie na tego typu forach, chyba tylko wybicie sie do płatnych typów, tak jak to niektórzy stąd zrobili.
kumam o co chodzi, jestem moderatorem na innym forum i ponad 4k postów i człowiek myśli po co to robi, po co goni za tym wszystkim, skoro to nic nie daje, a przez ten czas mógłby zrobić coś innego, ale klimat rozmowy z ludźmi na shoutboxie to chyba to trzyma człowieka ;)
wiadomo jakimiś betami też można się pochwalić i zarobić lub dać innemu zarobić, ale nic za to nie oczekiwać
zawsze miło mi było, jak potem dostawałem na skrilla przelew z wiadomością, że na flaszke za dobry bet ;)
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
over 3.5 w meczu w niemczech na minus...
over 6.5 w meczu Monaco-City @11 ????
over 5.5 w meczu Atletico-Lever @10 ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
kumam o co chodzi, jestem moderatorem na innym forum i ponad 4k postów i człowiek myśli po co to robi, po co goni za tym wszystkim, skoro to nic nie daje, a przez ten czas mógłby zrobić coś innego, ale klimat rozmowy z ludźmi na shoutboxie to chyba to trzyma człowieka ;)
wiadomo jakimiś betami też można się pochwalić i zarobić lub dać innemu zarobić, ale nic za to nie oczekiwać
zawsze miło mi było, jak potem dostawałem na skrilla przelew z wiadomością, że na flaszke za dobry bet ;)
No właśnie właśnie ????

Gdyby to chociaż było coś w formie facebooka, żeby każdy wiedział kto jest kim to miodzio ???? ale tak DawidBarca ???? No k..a nikt nie wie nawet kim ja jestem ????

kiedyś mi to podnosiło samoocene jak mi ktoś repute podbił, ale jednak z biegiem czasu doszło do mnie że to bezsens zupełny :p

No klimat jakiś tam jest, ale marnotrawstwo jest to straszne czasu, to już lepiej po świeżym powietrzu pochodzić, niż kisić sie przed tym kompem pieprzonym
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
No klimat jakiś tam jest, ale marnotrawstwo jest to straszne czasu, to już lepiej po świeżym powietrzu pochodzić, niż kisić sie przed tym kompem pieprzonym
wciąga to, sam mam ochotę iść do parku złapać jakąś laskę za cycki na ławce, ale nałóg przed kompem silniejszy
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jest w formie Modena widać
dobrze chodzą, dobrze fizycznie przygotowani, po tych batach od Verony w pierwszym sie ogarnęli i jeszcze może rzeczywiście coś pograją w tym sezonie
Ngapeth to kosmiczny jest obecnie po prostu
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
wciąga to, sam mam ochotę iść do parku złapać jakąś laskę za cycki na ławce, ale nałóg przed kompem silniejszy
No to też prawda
bez kitu jak ja popatrze, że jakieś 3 lata temu nie było dnia, żebym kuponu nie wkleił do tematu swojego to bez kitu sobie tak myśle, że byłem uzależniony od tego forum
ale przychodzi taki moment, że trzeba powiedzieć, że wirtualne życie gów..o da, wirtualnych lasek sie nie porucha ???? taki przykład na przykład ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
no bo dzisiaj mi sie nudzi oporowo to sobie pisze ???? potem znowu ze 2 miechy mnie nie będzie luz ????

nie no tak pisze o sensie wpisywania sie na tego typu forach, chyba tylko wybicie sie do płatnych typów, tak jak to niektórzy stąd zrobili.
Jak przecież nawet osoby w kręgach administracji i modów tego forum dają płatne typy, ale jak ktoś z poza kółka adoracji się wybijał (był ziomek nie pamiętam nicku ale podawał kozackie typy na forum z kosza, a potem banik, loki 3 z siatki kozackie typy, banik) to kły jak to mówił Schetyna były młodym wilkom tępione od razu hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
bez kitu jak ja popatrze, że jakieś 3 lata temu nie było dnia, żebym kuponu nie wkleił do tematu swojego to bez kitu sobie tak myśle, że byłem uzależniony od tego forum
ale przychodzi taki moment, że trzeba powiedzieć, że wirtualne życie ***** da, wirtualnych lasek sie nie porucha taki przykład na przykład
jeszcze jak się wygrywa i ma w pytę kasy na koncie to jakoś rekompensuje siedzenie przed kompem.
Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio w weekend byłem na jakimś piwie, zawsze siedzie przed kompem i mecze, taki styl życia.
kozackie typy na forum z kosza
Seweryn?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jak przecież nawet osoby w kręgach administracji i modów tego forum dają płatne typy, ale jak ktoś z poza kółka adoracji się wybijał (był ziomek nie pamiętam nicku ale podawał kozackie typy na forum z kosza, a potem banik, loki 3 z siatki kozackie typy, banik) to kły jak to mówił Schetyna były młodym wilkom tępione od razu hehe
Obserwator tu był kozakiem oporowym, ale potem olał i na płatne poszedł

kiedyś baaardzo baardzo dawno temu Marnik z siatkówki, kozak absolutny, też na płatne poszedł
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
jeszcze jak się wygrywa i ma w pytę kasy na koncie to jakoś rekompensuje siedzenie przed kompem.

Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio w weekend byłem na jakimś piwie, zawsze siedzie przed kompem i mecze, taki styl życia.
Życie masz jedno. Czas powiedzieć, że trzeba coś zmienić i zacząć wdrażać to w życie

ja sobie kiedyś tak powiedziałem i naprawdę w uj nie żałuje ???? odnowić stare znajomości i zacząć żyć realnie a nie wirtualnie, kosmicznie fajne uczucie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom