>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
luken7 121

luken7

Użytkownik
Macie racje chlopaki ... Naprawde jestem obiektywny i zal bylo to ogladac i wspolczuje PSG bo dzis slabo pogrywali , Unai zle ich poukladal na ten mecz ale nie o tym ...Suarez tak jak u nas symulowal to teraz z Neymarem robi zawody na symulki ... Wielcy piłkarze bez dwóch zdań ale po takich zachowaniach jest niesmak ... Moim zdaniem pierwszy jak i drugi karny to faule widmo ...bo ten drugi to juz naprawde smiech na sali , gwizdnal bo co bo go dotknal ????? Szanuje Suareza i Neymara ale no naprawde jak tu cieszyc sie z piekna futbolu . jeszcze te chamskie kopniecie przez Neymara ...Prawda jest taka że sędzia ich wyj3bal... Takie moje nic nie znaczące zdanie . P.S fan the reds ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Za wysyłanie komuś pieniędzy na skrillu są opłaty ? Pierwszy raz wysłałem i było bez opłat a jak puściłem dzisiaj to naliczyli mi jakieś %
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Za wysyłanie komuś pieniędzy na skrillu są opłaty ? Pierwszy raz wysłałem i było bez opłat a jak puściłem dzisiaj to naliczyli mi jakieś %
Jest . ;)
&quot;Za wysłanie pieniędzy na adres e-mail lub do innego portfela Skrill pobierana jest opłata w wysokości 1.9% przesyłanej kwoty, ale nie więcej niż 20 EUR&quot;
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ludzie o czym wy piszecie jak sędzia im pomógł? Jakimi trzeba być frajerami by dac sobie strzelić 6 bramek na tym poziomie i to 3 bramki w 6 min. Winni są tylko sobie sami za ich świetna taktykę z cavanim na defensywnym pomocniku. Lequipe już dał okładkę na jutro : Frajerzy co podsumowuje wszytsko. Brawo Barcelona wygrała piłka.
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Ludzie o czym wy piszecie jak sędzia im pomógł? Jakimi trzeba być frajerami by dac sobie strzelić 6 bramek na tym poziomie i to 3 bramki w 6 min. Winni są tylko sobie sami za ich świetna taktykę z cavanim na defensywnym pomocniku. Lequipe już dał okładkę na jutro : Frajerzy co podsumowuje wszytsko. Brawo Barcelona wygrała piłka.
Jak na moje to sędzia mógłby podarować 10 niesłusznych karnych a i tak bym się cieszył że PSG odpada bo grali tak żenująco że mnie to mocno irytowało mimo że miałem postawione na awans Barcy po fajnym kursie.
PS. Nie jestem fanem Barcy.
 
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
Panowie to może zamiast gadać już o tym śmiesznym spotkaniu to NBA?
Co polecacie? Bo nie mogę się sam nagłowić co dać ????
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
&quot;ma ktos linka do sport klub PL TV &quot; wiadomość od anonimowego forumowicza :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Ludzie o czym wy piszecie jak sędzia im pomógł? Jakimi trzeba być frajerami by dac sobie strzelić 6 bramek na tym poziomie i to 3 bramki w 6 min. Winni są tylko sobie sami za ich świetna taktykę z cavanim na defensywnym pomocniku. Lequipe już dał okładkę na jutro : Frajerzy co podsumowuje wszytsko. Brawo Barcelona wygrała piłka.
Dwie dali sobie strzelić z karnych (1 wątpliwy, 2 widzial tylko sędzia), no to zostają nam 4 bramki czyli tyle ile barca dała sobie strzelić w Paryżu, faktycznie frajerzy. Jedni i drudzy nie zasłużyli na awans. Wygrała piłka? Wolne żarty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom