>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Może dlatego, że mają o rundę szybciej ;p przegrali kolejną rundę i mają eco więc zaraz będzie 13-9
Nie mają, przyglądam się na scorebocie, więc jestem +/- tak jak oni, stream na youtube jest pół rundy w tył
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
tak, a nie czasem z kursem 500? z tego co śledziłem to z 8 było do złapania przy 5-1
Czy mam ci podkreślić słowo CHYBA w mojej wypowiedzi. Nie wiem co to był za rynek, bo skupiłem sie na tym o6.5 ale cos na barce było zawieszane o takim zdaje sie kursie.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Niewiele się pomyliłem ze scenariuszem na mecz Barcelony. Sędzia jednak dał 2 karne, a nie 1 no i czerwonej nie było. Ale dawno nie widziałem aż takiego popisu aktorskich umiejętności neymara i suareza. No cóż, jak dla mnie dzisiaj akurat sędzia może nie wypatrzył wynik bo Barcelona była dużo lepsza, ale wypatrzył awans.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Niewiele się pomyliłem ze scenariuszem na mecz Barcelony. Sędzia jednak dał 2 karne, a nie 1 no i czerwonej nie było. Ale dawno nie widziałem aż takiego popisu aktorskich umiejętności neymara i suareza. No cóż, jak dla mnie dzisiaj akurat sędzia może nie wypatrzył wynik bo Barcelona była dużo lepsza, ale wypatrzył awans.
Powtórka ze Stamford Bridge, drugi karny podykotowany po padolino Suareza.
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Niewiele się pomyliłem ze scenariuszem na mecz Barcelony. Sędzia jednak dał 2 karne, a nie 1 no i czerwonej nie było. Ale dawno nie widziałem aż takiego popisu aktorskich umiejętności neymara i suareza. No cóż, jak dla mnie dzisiaj akurat sędzia może nie wypatrzył wynik bo Barcelona była dużo lepsza, ale wypatrzył awans.
wypaczyl nie wypatrzyl. bez zlosliwosci
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Niewiele się pomyliłem ze scenariuszem na mecz Barcelony. Sędzia jednak dał 2 karne, a nie 1 no i czerwonej nie było. Ale dawno nie widziałem aż takiego popisu aktorskich umiejętności neymara i suareza. No cóż, jak dla mnie dzisiaj akurat sędzia może nie wypatrzył wynik bo Barcelona była dużo lepsza, ale wypatrzył awans.
Następny... Pierwszy karny ewidentny, drugiego dokładnie nie widziałem, Suarez coś od siebie pewnie dodał ale po jednej powtórzę stwierdzam że karny był w tej sytuacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom