>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
johnq 309

johnq

Użytkownik
Polecam wydać w weekend, ja tak zrobię z kasą za over kartek ???? a nie jakieś Czeczenie grać ????

edit: VP OT, gramy gramy!
Moze i Czeczenia ale 5 bramek do przerwy wpadło. Over 1.5 to była lokata :]
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Po raz drugi na tegorocznych Oscarach powinni ogłosić inne rozstrzygnięcie, Suarez a nie Affleck najlepszy aktor pierwszoplanowy.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Po raz drugi na tegorocznych Oscarach powinni ogłosić inne rozstrzygnięcie, Suarez a nie Affleck najlepszy aktor pierwszoplanowy.
Zamiast pisac o czyms co bylo teoretycznie nie mozliwe beda wypominac kontrowersyjny faul na Suarezie ????
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
teoretycznie niemożliwe było odgwizdanie w tej sytuacji karnego :cool::cool:
nie bede sie wdawal w dalsza polemike ???? jak dla mnie w obydwoch sytuacjach sedzia mial prawo podyktowac karne i z tego prawa skorzystal. Mimo tych karnych trzeba bylo strzelic jeszcze 4 gole.
 
ziomeczek9393 18K

ziomeczek9393

Użytkownik
nie no był karny bo Suarez był przed nim a tamten mu przyblokował przez moment nogę więc karny każdy sędzia by w takiej sytuacji gwizdnął zwłaszcza że musi szybko decyzje podjąć. tak jak mówię kluczowe jest to że był wyraźnie przed nim
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
mamy czas, jeszcze 40 minut...
Dzięki, ale jakbyście mogli coś wrzucić przed meczami bo w robocie jestem i. Nie mam za bardzo czasu na sprawdzanie wzyztskiego ale raczej wydaje mi. Się. Że Indiana jak najbardziej i do tego bym polecał Winnipeg w nhl bo walczą o. Play off a Pingwiny mogą sobie pozwolić na porażkę. I motywacja po stronie gospodarzy
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Tutaj podajemy Typy na żywo , temat odnośnie LM , jest gdzie indziej, proszę się tego trzymać.
szkoda tylko że tak cały czas nie ma... Co chwilę posty w stylu &quot;goool&quot; albo &quot;widzieliście bramkę ? &quot; Już nie mówię o niby obowiązkowej sygnaturce każdego kto pisze w dziale o czym jest wzmianka w regulaminie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom