>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Słuchajcie , sprawa jest taka :
Kurs na Virtusów aktualnie 1,80. Jak na moje oni to biorą, może nawet 2:0.
Aktualnie mają lepszą pule map, są mistrzami na Nuke i Cobblestone, mają silny Mirage i Train, na cache i overpassie trochę słabiej, ale też potrafią wygrać te mapy. Nie wiadomo jak na inferno. W każdym razie, widzieliście co zrobili na trainie z astralis? Train to przecież dobra mapa tej ekipy, jedna z najlepszych. Na nuke nie istnieli, a Astralis według mnie to absolutna topka na dziś. North Fartownie doczłapali do półfinału, ich forma nie była optymalna a SK męczyli się z nimi na swoim picku. Co z tego, że wygrali Mirage, jak to był po prostu zły wybór North, bo na tej mapie SK od jakiegoś czasu radzi sobie bardzo dobrze. Do tego SK mogą być mniej zgrani, bo jest nowy zawodnik w postaci felpsa. Jak na moje Virtusi to biorą, są w mega formie i pobieram sobie 1,80 z pocałowaniem ręki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Słuchajcie , sprawa jest taka :
Kurs na Virtusów aktualnie 1,80. Jak na moje oni to biorą, może nawet 2:0.

Aktualnie mają lepszą pule map, są mistrzami na Nuke i Cobblestone, mają silny Mirage i Train, na cache i overpassie trochę słabiej, ale też potrafią wygrać te mapy. Nie wiadomo jak na inferno. W każdym razie, widzieliście co zrobili na trainie z astralis? Train to przecież dobra mapa tej ekipy, jedna z najlepszych. Na nuke nie istnieli, a Astralis według mnie to absolutna topka na dziś. North Fartownie doczłapali do półfinału, ich forma nie była optymalna a SK męczyli się z nimi na swoim picku. Co z tego, że wygrali Mirage, jak to był po prostu zły wybór North, bo na tej mapie SK od jakiegoś czasu radzi sobie bardzo dobrze. Do tego SK mogą być mniej zgrani, bo jest nowy zawodnik w postaci felpsa. Jak na moje Virtusi to biorą, są w mega formie i pobieram sobie 1,80 z pocałowaniem ręki.
SK veto Nuke
VP veto Inferno
SK pick Train
VP pick Cobble
SK veto Cache
VP veto Mirage

I decider na Overpassie

Pewnie tak będzie ;)
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Super. Ciekawe tylko, czy SK wybrali Cache, czy Virtusi, bo widzieli , że SK średnio sobie na nim radzą. Podejrzewam, żę to jednak pick SK no i mogą być niemile zaskoczeni. Virtusi na Nuke dostali bana zapewne, więc będą brali bardziej Cobble niż Traina chyba, chociaż może wyskoczą z jakimś inferno. Ciekawie tu będzie, szkoda, że muszę iść spac ;p
Artorrotoroo - VP biorą Cache, zobaczysz :p
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Super. Ciekawe tylko, czy SK wybrali Cache, czy Virtusi, bo widzieli , że SK średnio sobie na nim radzą. Podejrzewam, żę to jednak pick SK no i mogą być niemile zaskoczeni. Virtusi na Nuke dostali bana zapewne, więc będą brali bardziej Cobble niż Traina chyba, chociaż może wyskoczą z jakimś inferno. Ciekawie tu będzie, szkoda, że muszę iść spac ;p
Na pewno SK, kursy już pospadały na 1 i 2 mapę, odpowiednio na SK i VP :p też miałem iść spać ale chyba zostanę :razz:
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Jak te maskotki tańcowały to zna ktoś nutkę co była po Onyx - Slam ???? ?
EDIT: dziękóweczka nnjl ;)
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Kabaret dla mnie, powinno zmienić formułę tego meczu jeśli tak to można nazwać. Bo to nie jest koszykówka tylko... W sumie nawet nie wiem co.
Tu musi wpasc duzo punktow, kazdy chce sie pokazac.
Do tego Amerykanie generalnie wiadomo jakim narodem sa, wiec takie cos bardziej sie im podoba, niz wolne tempo i obrona.
A tak mamy generalnie bieganine raz w jedna, raz w druga strone i wsad lub trojke.
Malo koszykowki ogladam, ale taka gra jest bardziej efektowna i widowiskowa, a z &quot;prawdziwym&quot; meczem ma pewnie niewiele wspolnego :p.
Watpie, zeby kiedykolwiek formula takich widowisk sie zmienila.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom