>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tu musi wpasc duzo punktow, kazdy chce sie pokazac.
Do tego Amerykanie generalnie wiadomo jakim narodem sa, wiec takie cos bardziej sie im podoba, niz wolne tempo i obrona.
A tak mamy generalnie bieganine raz w jedna, raz w druga strone i wsad lub trojke.
Malo koszykowki ogladam, ale taka gra jest bardziej efektowna i widowiskowa, a z &quot;prawdziwym&quot; meczem ma pewnie niewiele wspolnego :p.
Watpie, zeby kiedykolwiek formula takich widowisk sie zmienila.
Ale ja to wszystko wiem, tylko że dla mnie osobiście to jest parodia koszykówki a nie wielki mecz.
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Ale jednak troche beka jest, jak zawodnik sobie biegnie z pilka, a obok niego stoja zawodnicy z druzyny przeciwnej i maja wyjebane, stoja sobie dalej, nawet nie probuja go powstrzymac ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
VP pewnie zaczęło z banem na inferno i wydaje mi się, że stracili tylko bana, bo SK sami tej mapy pewnie by grać nie chcieli i prędzej czy później ta mapa by została wyrzucona. A tak może się jeszcze okazać, że decider będzie na trainie i jeżeli patrzeć tylko ze strony VP to na tej mapie mają największe (nie licząc cbble, którego pewnie pickneli) szanse na wygranie, jak i największe na przegraną ???? Ciekawie się zapowiada.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Sorki, jakie mapy juz oficjalnie i kto picknal, bo zapatrzylem sie w ten ASG ????
Póki co znana jest tylko pierwsza mapa - cache, którą prawdopodobnie picknęło SK.
/pomyłka ???? bo teraz jest cbble pokazany na scorebocie ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Z początku na scorebocie był CACHE, później zmienili na MIRAGE i chwilę temu na CBBLE ????
Oficjalnie: VP - cbble. SK - train. Decider - mirage.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom