>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Bet oczywiście leci w ciula i chce mi rozliczać Under z ASG po jakimś śmiesznym kursie, jebani złodzieje
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Bet oczywiście leci w ciula i chce mi rozliczać Under z ASG po jakimś śmiesznym kursie, jebani złodzieje
Jakies dokładniejsze info? Mi handi -5,5 na Zachód wisi nadal nierozliczone, co najlepsze mam opcje zamknięcia za kwotę nizsza od mojej stawki ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jedni i drudzy przegrali &quot;swoje&quot; mapy ???? Na mirage w sumie szanse wyrównane, ale idę w stronę VP.

Pograłem od razu po trainie, teraz kurs spadł.
VP win @1.80
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Panowie szybkie pytanie bo nie sledzilem od poczatku ? Kto wygrywal pistoletowki ?
VP, ale przegrywali od razu drugą rundę. W ogóle VP ma jakiś problem z takimi rundami, bo strasznie dużo razy przegrywają na fullu vs pistole.
 
5567 719

5567

Użytkownik
&quot;This game is ridiculous. It isn&#39;t even fun to watch. I miss the days when these games ended 115-100. This trash isn&#39;t even worth watching.&quot;

Itp...

A co do MVP, to Davis gral o 12 min. więcej od Westbrooka. 32 vs 20. W sumie szkoda :]
 
F 20

fazer.

Użytkownik
po tym co widzialem w zyciu bym teraz zlotowki nie postawil na vp
zwlaszcza jak sobie przypomne ta sytuacje z rok temu bodajze na iemie przegrali ostro w polfinale z luminosity (teraz sk)
a i ogolnie dzisiaj w lepszej formie sa brazole lepiej to wyglada
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5567 719

5567

Użytkownik
Ten cały Pasza i jego kumple to chyba tylko przerwy na drzemkę i szybką szamę robią nie? A i to pewnie tylko czasami. I tak im lecą latka :grin:
 
5567 719

5567

Użytkownik
&quot;Niestety wobec bezmyślności niektórych nic się nie poradzi. Pasha podczas streamu CS:GO, odbierając donacje od fanów nie wytrzymał. Troll (choć to za słabe określenie) o nicku PEDQBEAR wysłał mu dolara tylko po to, by Jarek odczytał jego wiadomość. Życzył on w niej rodzinie Jarząbkowskiego tego, by umarła na raka i autyzm, za położenie przez VP ostatniego meczu z Team Kinguin. Zrezygnowany Pasha nie wytrzymał i w jego oczach pojawiły się łzy.&quot;

Mocna psyche ma ten cały Pasha.
 
F 20

fazer.

Użytkownik
taz uratowal ten final clutchem przy 12;13
gdyby nie te dwie buly to byloby 14;12 i gg dla sk
BRAWO TAZ WYGRALES SOBIE MEROLKA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom