>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Pamiętamy, żeby dodać Cie do ignorowanych. Zachęcam każdego użytkownika do tego. Będzie pisał sam ze sobą, do czasu, aż mu się znudzi ????
Tak reagujesz jak ktoś zarzuci Ci blazenade, kazamaty i farmazony, nastawiasz kolegów przeciwko! Nie ładnie zawistny człowieku
Może jakiś pojedynek typu Chalanger, przegrany rezygnuję z forum albo prosi o Bana na własną prośbę. Oferta jest w odp dziale, Pisz do mnie na PW jak masz odwagę, może być dyscyplina jaka wybierzesz bądź wolna Amerykanka, zasady ustalimy indywidualnie
Czekam na odzew
Czas trwania zawodów 7 dni, Start dziś , ktoś odważny?
Już nie spamuje
Elo!!
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Nie wiem co ma przemawiać dziś za Lisami? Rozumiem,że United nie rozpieszcza ale przegrać nie przegrają... jakbym miał coś grać to remis i ewentualnie jak kurs znacznie urośnie uderzyć w Diabły. Jednak ja jestem kibiciem United mogę mieć ograniczoną wizję ;)
ja gram Leicester win po 4,9
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Tak reagujesz jak ktoś zarzuci Ci blazenade, kazamaty i farmazony, nastawiasz kolegów przeciwko! Nie ładnie zawistny człowieku

Może jakiś pojedynek typu Chalanger, przegrany rezygnuję z forum albo prosi o Bana na własną prośbę. Oferta jest w odp dziale, Pisz do mnie na PW jak masz odwagę, może być dyscyplina jaka wybierzesz bądź wolna Amerykanka, zasady ustalimy indywidualnie

Czekam na odzew

Czas trwania zawodów 7 dni, Start dziś , ktoś odważny?

Już nie spamuje

Elo!!
Po zakończeniu meczu dodaje Cie do ignorowanych, więc to będzie nierealne.
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
@noname007x aha to tak zawsze, pierw atakujesz, a zamiast się skonfrontować uczciwie to uciekasz, chodzi jedynie o pojedynek typerski i mięknie Ci faja. Tyle warty twoj blog/ typy i Ty cały
Mimo to Pozdrawiam Serdecznie
Część
I jeszcze mnie na PW administracją straszy...
Boisz się zemną rywalizacji typerskiej ? Nic dziwnego bo nie masz szans !
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Putintseva ⛔
Szkoda, bo kapitalnie odrabiała straty i zasłużyła przez cały turniej na to zwycięstwo. Łatwa drabinka Francuzki dużo pomogła, krótkie mecze. Dziś wysoki poziom, ale i tak to co zrobiła to żenada tenisowa, która mówi o niej jako tenisistce. Wynik jednak idzie pójdzie w świat i większość zapomni w jakim stylu. Trudno.
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
@noname007x aha to tak zawsze, pierw atakujesz, a zamiast się skonfrontować uczciwie to uciekasz, chodzi jedynie o pojedynek typerski i mięknie Ci faja. Tyle warty twoj blog/ typy i Ty cały
Mimo to Pozdrawiam Serdecznie
Część
I jeszcze mnie na PW administracją straszy...
Boisz się zemną rywalizacji typerskiej ? Nic dziwnego bo nie masz szans !
Nie chcę tu spamowac i z góry wszystkich przepraszam

@noname007x prosze Cię stoczmy pojedynek typerski na Twoich warunkach, Ty ustalasz Zasady i regulamin, 7dni rywalizacji, Stawka Ban na forum dożywotnio

Chlopaczyna zmiękł ???? , ale mam nadzieję że się mylę ...
Czekam na kontakt PW

A ten człowiek chce zarabiać na typach/blogu itp... Z czym do ludzi!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom