>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
over kartkowy na Sycylii. Mecz o 6 punktów, nogi będą trzeszczeć. +5,5 za 1,66 lub +6 za chyba 2,0 b365
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Zlatan ???? pięknie. Szkoda,że ta skuteczność nie przełożyła się na wcześniejsze mecze... jednak czas Roo nadszedł aby odejść
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
pytanie zagrałem pierwszy korner w meczu Leicer United w odstępie czasu 35:00- 39:59 na korner United, piłka na róg wychodzi ok 39:52/4 róg wybity po 40 min pare sekund. Zakład jako przegrany, słusznie? reklamować?
unibet
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
pytanie zagrałem pierwszy korner w meczu Leicer United w odstępie czasu 35:00- 39:59 na korner United, piłka na róg wychodzi ok 39:52/4 róg wybity po 40 min pare sekund. Zakład jako przegrany, słusznie? reklamować?

unibet
Pewnie, chyba liczy się czas kiedy został odgwizdany a nie zagrany
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Leicester gra straszną chujnie, oni nie potrafią wykonać kilku podań między sobą. Od razu jest piłka do przodu i niech się dzieje co ma dziać. Totalnie bez pomysłu na grę i pomyśleć, że sezon temu zdobyli mistrzostwo. Mam pograne BTTS, ale jak w drugiej połowie będzie taka chujnia, to będą mieli problem z wyjściem z własnej połowy.
 
D 192

delfi

Użytkownik
pytanie zagrałem pierwszy korner w meczu Leicer United w odstępie czasu 35:00- 39:59 na korner United, piłka na róg wychodzi ok 39:52/4 róg wybity po 40 min pare sekund. Zakład jako przegrany, słusznie? reklamować?
unibet
Nie wiem jak w Unibet ale w całorocznym liczy się chyba moment rozegrania rzutu rożnego, a nie tego kiedy sędzia wskaże na narożnik
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Leicester gra straszną chujnie, oni nie potrafią wykonać kilku podań między sobą. Od razu jest piłka do przodu i niech się dzieje co ma dziać. Totalnie bez pomysłu na grę i pomyśleć, że sezon temu zdobyli mistrzostwo. Mam pograne BTTS, ale jak w drugiej połowie będzie taka chujnia, to będą mieli problem z wyjściem z własnej połowy.
Nie lubię knuć teorii spiskowych ale moim zdaniem komuś zależało aby przywrócić zainteresowanie Premier League i dać bodziec najsilniejszym aby się spinali... przecież w drugiej części sezonu ciągnęli Lisy za uszy :p
 
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
Nie zdążyłem beta podać ale jakies takie przeczucie miałem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nie lubię knuć teorii spiskowych ale moim zdaniem komuś zależało aby przywrócić zainteresowanie Premier League i dać bodziec najsilniejszym aby się spinali... przecież w drugiej części sezonu ciągnęli Lisy za uszy :p
Cały poziom Premier League generalnie spadł na łeb na szyje.
MU to cień zespołu sprzed lat, Arsenal do dobra drużyna gdy nie gra z najlepszymi w Europie, MC to nieudany projekt Arabów, Chelsea to średnio udany projekt Ruskich, a Liverpool...to znany jest już chyba tylko z Beatelsów :razz::razz::razz:
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Nie zdążyłem beta podać ale jakies takie przeczucie miałem..
Brawo, mam remis w tym meczu postawiony i już pogrzebałem ten zakład po pierwszej połowie, a teraz nie wierzę co tam sie porobiło ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Mozna zagrac też drobniej ten mecz ! ( nieadekwatny kurs do formy zespolu , do pozycji druzyn , abesencji tez nie ma , forma Tarxien u siebie jest bardzo dobra - nie przegrali meczu w tym sezonie , Valetta natomiast gra w kratke ) Od jakiegos czasu interesuje sie tą liga i czesto stawiam tu. Polecam ! Zobaczymy co bedzie !

Tarxien - Valletta ( Malta 1 liga , nozna) 16:00
Typ : 1X
Kurs: 2,55
Unibet
✅✅✅ 1-1 kto zagral to wygral
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
Brawo, mam remis w tym meczu postawiony i już pogrzebałem ten zakład po pierwszej połowie, a teraz nie wierzę co tam sie porobiło ????
Przy 2-2 myślałem, że Brighton to weźmie, po 3-2 chciałem dac grosze jeszcze na remis przy @19 ale jakoś zwątpiłem : D a szkoda..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom