>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tak czekałem specjalnie do soboty, wybrałem 4 spotkania, odrzuciłem underowe ekipy i wybrałem takie gdzie wydawało mi się ze będzie over 1,5 gola + weszło jak w masło ????
Tak trzeba uwazac i odrzucic doslownie kilka, wybor jest duzy ,bo jest az 3 grupy, national,national south ,national north. Gralem nawet po 6-7spotkan w aku, ale tyle nie warto bo czesto jeden nie wchodzil.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Tak o 23. Na Polsat Sport News jest ale z tego co widzę nie jest ten kanał dostępny w zwykłej naziemnej telewizji...
O dobrze wiedzieć ja mam na nc+ ???? Swoja droga za czasów cs 1,6 ciężko było streama upolować, a tutaj kilka lat minęło i cs w polskiej telewizji ????
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Ja właśnie liczyłem na to że Chorwaci zdemolują słabszą Słowenię aby odbić Sobie półfinał. Z resztą już nawet Zlatko Horvat karnego strzelił:p
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Tak trzeba uwazac i odrzucic doslownie kilka, wybor jest duzy ,bo jest az 3 grupy, national,national south ,national north. Gralem nawet po 6-7spotkan w aku, ale tyle nie warto bo czesto jeden nie wchodzil.
Dokładnie ale na wtorek i sobote jest zawsze jakieś pole do analizy ???? oby z fartem
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Over 30.5 chorwacji FT @1.85 warto!!! BeT365
PS. Spadlo do 1.72. Chorwacja gra ładnie, nie ma problemów z trafianiem do siatki słoweńców. Działją i skrzydła i koło i rzuty z daleka. Dodatkowo Słoweńcom zacznie się spieszyć więc i fauli będzię więcej, możliwe że też wykluczeń i karnych. Myślę, że te 13 bramek jak najbardziej do rzucenia. Szanse oceniam na 90%
 
starytyper1980 705

starytyper1980

Użytkownik
Estoril Praia - FC Porto over 1,5ft/kurs 2.03/2000zł/all in/ewentualna wygrana:4060zł
Wyjebali mnie na 1000zł do ht oddadzą podwójnie alo kończe zgraniem
ewentualna wygrana:2060zł
dostałem wiadomość od użytkownika waszego forum, po moiej wygranej. Pytanie moje brzmi czy po dużych wygranych jak ja tez takie dostajecie:
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Ja myślę nad tym,że Chorwacja pierwsza 12 bramek 3.10, ewentualnie pierwsza 15 bramek 5.50?
Co o tym myślicie? Czy raczej Chorwacji będą teraz kontrolować mecz aby nie przegrać czy będą chcieli zniszczyć przeciwnika w odpowiedzi na niepowodzenie z Norwegią?
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
To teraz Chorwacja 13 bramek i jesteśmy zarobieni ;) jak utrzymają taki poziom w co wątpię wiec zekamy do Under 61.5 i walimy bo myślę że tu się skończy gdzies w granicy 32-28
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom