>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
loj99 530

loj99

Użytkownik
Ale o co Wam chodzi ???? Moje pieniądze, oglądam, gram, pisze co gram Wam nic do tego ????
to coś źle oglądasz albo wcześniej coś poszło na Fnatic :] można przecież komentować czyjeś typy i ukierunkowywać. Moje zdanie będzie z 16-7 max 10.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Kurde... Tez tak macie, ze siedzicie sobie, obstawiacie, oglądacie jakis meczyk i... i nagle zasypiacie na 2-3 godziny? Juz kilka razy mi się ostatnio zdarzylo, i to wtedy, kiedy nie chciałem, bo dobre mecze byly. Kiedys tak nie mialem, starość chyba :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Kurde... Tez tak macie, ze siedzicie sobie, obstawiacie, oglądacie jakis meczyk i... i nagle zasypiacie na 2-3 godziny? Juz kilka razy mi się ostatnio zdarzylo, i to wtedy, kiedy nie chciałem, bo dobre mecze byly. Kiedys tak nie mialem, starość chyba :grin:
Wczoraj zasnąłem na jakimś meczu, też nie pamiętam :cool: Ale to była 3 nad ranem :grin:
 
betbangtheory 93

betbangtheory

Użytkownik
Kurde... Tez tak macie, ze siedzicie sobie, obstawiacie, oglądacie jakis meczyk i... i nagle zasypiacie na 2-3 godziny? Juz kilka razy mi się ostatnio zdarzylo, i to wtedy, kiedy nie chciałem, bo dobre mecze byly. Kiedys tak nie mialem, starość chyba :grin:
Na siatkówce to standard :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom