>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Nadal 1.66 bet365 all in ze styczniowych wygranych... najwiekszy all in w moim zyciu.
Albo woz albo przewoz ????
Jak wygram to bailandos i zyjemy na bogato a jak przegram to wczesniej pozegnam sie z bukmacherka, bo bede konczyl swoja kariere ????
✅✅✅✅✅
✅✅✅✅✅
✅✅✅✅✅
✅✅✅✅✅
✅✅✅✅✅
✅✅✅✅✅
✅✅✅✅✅
✅✅✅✅✅
✅✅✅✅✅
Poplakalem sie prawie, dzieki Rafa.. Ty zarobiles, ja tez ???? no wreszcie jakis mega win.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Powtórzę się, ale mi się śmiać chce z naszego forumowego działu tenis.Tam prawie żaden typ nie wszedł z dzisiejszej nocy ???? a wystarczyło po prostu obstawiać po kursach jak typowy Janusz. Mialem pogranego Bułgara, ale coś czuję, że kupon mi zepsuje wygrana venusowej.
 
Semtex 253,2K

Semtex

Użytkownik
Ten konar25 to już powinien mieć bana jak viren. Mama dała 20zł na psc postawił pewnie na over setowy i teraz dzieciak płacze na forum, że ustawka ????
Ignorujcie leszcza.
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Ten konar25 to już powinien mieć bana jak viren. Mama dała 20zł na psc postawił pewnie na over setowy i teraz dzieciak płacze na forum, że ustawka ????
Ignorujcie leszcza.
no co ty, konar przecież nie raz pisał o swoim worku z pieniędzmi trzymanym w piwnicy
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Haha przypomnę się na Wimbledonie
To sobie przypomnij Wimbledon z tamtego roku. Gdzie ten &quot;przekręciarz&quot; Raonic wyautował Federera (gdzie wtedy tez mówiono, ze to ostatnia szansa Fedka na szlema). Jakoś nie było Raoniciowi żal dziadka,a tu ma być żal mu Nadala i się będzie pod niego układał.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Tez tak mysle. Czyzby klasyk Federer-Nadal w finale? Federer tak swiezo wygladal we wszystkich meczach... pomodlmy sie.
Bardzo możliwe. tak bym stawiał.
zachował duzl sil. na pewno spoeo sil zachował tez po szybkiej odprawie ruskoniemca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom