>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Nie ma to jak poszaleć z tureckimi pucharami. Fakt faktem, Menem bardziej zależało na wygranej i być może Genclerbirligi, lekko mówiąc - odpuścili trochę - :p.
EDIT :
3:1 - Menem v Gencler
Powyżej [email protected]
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Nie ma to jak poszaleć z tureckimi pucharami. Fakt faktem, Menem bardziej zależało na wygranej i być może Genclerbirligi, lekko mówiąc - odpuścili trochę - :p.
W grupie już wszystko jasne, więc pewnie taki mecz do rozegrania. Niezależnie od wyniku nic to nie zmienia. Druga sprawa, że w tureckich pucharach gospodarz z okręgowej ligi choćby grał z Fenerbahce to o dziwo wygrywa. Ale może jeszcze jedną bramkę pykną
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,ma ktos jakies info dot. Towarzyskiego o 14.00 Jordania-Gruzja, przypomne ,ze Gruzini grali w poniedzialek z Uzbekami i wyciagneli ladnie 2-2 ale dzis mamy srode i ktos ma nosa do tego meczu?
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Nie chce mi się analizy pisać, ale jest dubel zabójca do pogrania z CS:GO

Mousesports + Optic ako 2.41 bet365

Oglądam cały turniej i ta opcja wydaje mi się dosyć pewna. Myszy naprawdę przyzwoicie wyglądają w tym turnieju, porażka z Fanatic to raczej wina tego, że Mousesports grają słabo na Dust2 , a dzień konia miał Krimz. Team Liquid powalczyli z Faze, EnVy i wygrali z Flipside, ale moim zdaniem dzisiaj Myszy udowodnią, że są lepszym i bardziej zgranym zespołem. Z kolei Optic vs Godsent to formalność, Optic to po prostu lepsza ekipa, Rush to dzik i wygrana Godsentu będzie dla mnie wielką sensacją.

Edit : a kij, wrzuce to w dział.
A ja nie polecam grać dzisiaj myszek. Wręcz value na liquid jest.
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
W grupie już wszystko jasne, więc pewnie taki mecz do rozegrania. Niezależnie od wyniku nic to nie zmienia. Druga sprawa, że w tureckich pucharach gospodarz z okręgowej ligi choćby grał z Fenerbahce to o dziwo wygrywa. Ale może jeszcze jedną bramkę pykną
Masz rację. Tureckie puchary rządzą się swoimi prawami. Trzeba uważać ze stawkami.
EDIT :
3:2 ????
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Z csa na dzisiaj

Optic -2.5 1.72
Faze 1.57
Envyus 1.72
North 1.72 lżej
Liquid 2.37
I w stronę Astralis, czekam nalepsze kursy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom